jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۶۴۷۶۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۳:۲۹

رقابت های وزنه برداری باشگاههای کشور امروز، دوشنبه 30 مرداد از ساعت 15:30 تا 17:00 از شبکه سه سیما به صورت زنده پخش می شود.

لیگ وزنه‌برداری باشگاه های کشور از شبکه سه

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه سه سیما، این رقابت ها از سری مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری بزرگسالان باشگاه های کشور، یادواره شادروان محمدعلی فلاحتی نژاد است که در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

کارشناس برنامه بیژن خراسانی و اجرای برنامه بر عهده رامین ضابطی است.

این مسابقات در قالب برنامه همگام با ورزش، کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما به تهیه کنندگی حسن مزینانی است که مسابقات وزنه برداری، کشتی، تنیس، دوچرخه سواری، سوارکاری، اتومبیلرانی را پوشش می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر