jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۵۸۲۱۱ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۲۰:۴۵

۴ نمایش رادیویی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع) از رادیو نمایش پخش می‌شود.

تقدیم چهار نمایش رادیویی به پیشگاه امام رضا (ع)

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، شمیم بنفشه‌ها، امید، کذابه و رویای گرم عناوین آثاری هستند که «محمد محمودی» نویسندگی آنها را بر عهده داشته و در این روز از شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شوند.

در خلاصه داستان «شمیم بنفشه‌ها» آمده است: در مسیر عبور کاروان امام رضا از مدینه به مرو، امام رضا(ع) در اهواز بیمار می شود. طبیب زندیقی به بالینش می‌آید. امام رضا از او می خواهد تا روغن بنفشه و نیشکر برایش بیابد اما طبیب به او می گوید که فصل چنین گیاهانی نیست و...

این نمایش رادیویی به کارگردانی محمد پورحسن و با هنرمندی فریبا طاهری، رحمان باقریان، احمد گنجی، شیوا رفیعیان، محمد آقا محمدی، نورالدین جوادیان و میرطاهر مظلومی روزجمعه ، 13 مرداد ماه ساعت 7:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود.

نمایش‌های امید، رویای گرم و کذابه نیز به همین مناسبت، در ساعت‌های 12 روز پنج شنبه ، 18:15 و 12 ظهر روز جمعه از رادیو نمایش پخش خواهند شد که مهین فردنوا کارگردانی آنها را بر عهده دارد.

شهناز دهکردی و شهلا نیساری تهیه کنندگان، پیروز صدرایی و علی حاجی نوروزی صدابرداران و نازنین حسن پور به همراه محمدرضا قبادی فر افکتور این آثار هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر