jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۰۵۷۲۴۲ ۰۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۳

شرکت HDM Global به‌تازگی از برگزاری رویداد جدیدی در تاریخ 16 آگوست خبر داده و به احتمال فروان گوشی نوکیا 8 در این مراسم معرفی خواهد شد. تا‌کنون اطلاعات زیادی از این گوشی منتشر شده و به‌تازگی عکس‌هایی از آن انتشار یافته است.

تصاویر جدیدی از گوشی نوکیا 8 پیش از رویداد 16 آگوست منتشر شد

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل ازآی تی رسان، در قسمت پشت گوشی، دوربین دوگانه قرار دارد و به احتمال فروان دوربین این گوشی از لنز Zeiss در کنار فلش LED بهره می‌برد. این گوشی از دو سیم‌کارت پشتیبانی می‌کند ولی اگر بخواهید از حافظه جانبی استفاده کنید، امکان استفاده از دو سیم‌کارت به‌صورت هم‌زمان وجود ندارد.

به‌نظر می‌رسد این عکس‌ها از نمونه اولیه‌ گوشی باشند، زیرا نام Ziess در بخش پشتی و در کنار دوربین دیده نمی‌شود. علاوه‌بر این، خطاهای زیادی در بخش نرم‌افزار و بوت دستگاه وجود داشته است.

-

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر