jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۴۵۴۶۵ ۰۴ تير ۱۳۹۶  |  ۱۵:۳۰

شبکه چهار سیما درایام تابستان امسال مجموعه ای از بهترین فیلم های سینمایی را در قالب جشنواره تابستانه به بینندگان خود عرضه می کند.

تابستان 96 با جشنواره فیلم های سینمایی شبکه چهار

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، پخش جشنواره فیلم‌های سینمایی شبکه چهار در ایام تابستان از دهم تیر ماه آغاز و تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت؛ و مخاطبان این شبکه در تابستان 96 می توانند به تماشای جذاب‌ترین آثار سینمایی ایران و جهان در ژانرهای مختلف بنشینند.

جشنواره تابستانه فیلم‌های سینمایی شبکه چهار ساعت 10:30 به روی آنتن می‌رود و فیلم ها هبه صورت هفتگی در یک ژانر سینمایی علمی، تخیلی، تاریخی، جنگی، وحشت، طنز، کلاسیک، جنایی-پلیسی، زندگی نامه ای و ... پخش می شود.

فیلم های سینمایی که در هفته اول جشنواره تابستانی پخش می شود به ژانر اقتباسی اختصاص یافته است و 47 رونین، گوژپشت، مغازه‌ عتیقه فروشی، سرقت از برینک و پسر خانواده وینزلو عناوین فیلم هایی هستند که از 10 تا 14 تیر ماه به ترتیب در هفته اول جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی شبکه چهار سیما به نمایش در خواهد آمد.

شایان ذکر است؛ برنامه گیشه که در روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 21 با پخش و تحلیل فیلم های سینمایی به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود در ایام تابستان نیز تقدیم علاقه مندان سینما خواهد شد.

جشنواره فیلم‌های سینمایی شبکه چهار به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما تهیه و آماده پخش می شود و در ایام تابستان از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:30 پخش و ساعت13:30 بازپخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

نوروز شنیدنی در رادیو

نوروز شنیدنی در رادیو

نامگذاری سال جدید به نام «سال جهش تولید» عجین شد با كرونا و فضای متفاوتی كه در كشور ما وجود دارد. طعبیتا این مساله بر كنداكتور برنامه‌های رادیویی تاثیر جدی داشت و از اوایل اسفند تغییرات در برنامه‌ها را دستور كار قرار دادیم و ستاد كرونا در معاونت صدا شكل گرفت و بیش از 1366 ساعت برنامه برای پخش از همه شبكه‌های ملی و سراسری تولید و پخش شد.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر