jamejamonline
استان ها البرز کد خبر: ۱۰۲۹۴۷۳ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۵:۰۳

با تلاش ماموران پلیس درکرج انجام گرفت

دستگیری 3 آدم ربا و رهایی گروگان

رئیس پلیس کرج گفت : با تلاش ماموران کلانتری 25 محمدشهر کرج افرادی که به قصد اخاذی میلیاردی از خانواده یک پیمانکار ساختمان وی را گروگان گرفته بودند دستگیر و گروگان در کمتر از 12 ساعت رها و به خانواده اش بازگردانده شد.

دستگیری 3 آدم ربا و رهایی گروگان

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، سرهنگ حسنعلی فیروزخواه روز پنجشنبه افزود: در پی تماس تلفنی اهالی یکی از مناطق محمدشهر کرج با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر اینکه یکی از همسایه ها که به تازگی به آن محل آمده است، مرد میانسالی را در حالی که چشم و پاهایش را بسته به کمک 2 نفر دیگر به منزل خود انتقال داده است، پیگیری و بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 25 محمد شهر قرار گرفت.

وی اضافه کرد: بلافاصله تیمی از ماموران مجرب کلانتری پس از بررسی و اطمینان از صحت موضوع در یک اقدام غافلگیرانه وارد منزل شده و 2 نفر در محل و نفر سوم را که قصد فرار از پشت بام داشت دستگیر و در بازرسی از این مکان، مرد میانسالی را که با دست و پای بسته در یکی از اتاق ها زندانی شده بود شناسایی و از چنگال آدم ربایان رها کردند.

فیروزخواه ضمن اعلام اینکه متهمان در بازجویی اولیه به جرم خود مبنی بر گروگانگیری اعتراف کردند، گفت: آدم ربایان که از قبل با گروگان خود که یک پیمانکار ساختمان است و از وضعیت مالی خوبی برخوردار می باشد آشنایی داشتند با ترفند و فریب از تهران به محمدشهر کشانده و طی تماس تلفنی با خانواده وی مبنی بر رهایی گروگان مشروط بر واریز یک میلیارد به حساب آن ها قصد اخاذی از خانواده آن را داشتند.

رئیس پلیس کرج با بیان اینکه با سرعت عمل ماموران، گروگان در کمتر از 12 ساعت آزاد شد گفت : متهمان پس از تشکیل پرونده برای مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

*عکس تزیینی است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: