jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۱۰۲۸۶۱۷ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۴:۳۵

شما تصور می‌کنید با انتخاب این رژیم غذایی حتی 1گرم هم به وزنتان اضافه نمی‌شود. اما نمی‌دانید که کاملا در اشتباه هستید. این رژیم غذایی نه تنها وزنتان را افزایش می‌دهد بلکه شما را درگیر مشکلات مغزی و کبدی نیز می‌کند.

رژیم غذایی لاغرکننده‌ای که شما را چاق می‌کند!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از Dailymail، اگر به دنبال کاهش وزن هستید از این رژیم غذایی پرهیز کنید چرا که دشمن سرسخت کاهش وزن است.

اکثر مردم برای کم کردن وزن خود رژیم غذایی را پیدا می‌کنند که تهی از چربی باشد. اما تحقیقات جدید دانشگاه جورجیا نشان داده است، رژیم‌های کم چربی در واقع نتیجه معکوس دارند چرا که چربی آن کم اما ترکیبات قندی آن فراوان است و علاوه بر افزایش وزن دچار آسیب‌های کبدی جدی می‌شوند.

تولید کنندگان مواد غذایی برای جبران چربی، قند محصولات را به شدت افزایش می‌دهند و همان طور که خیلی جا خوانده‌ایم رژیم غذایی قندی یکی از دردسرسازترین رژیم هاست.

تمایمی محصولات کم چربی، قند نهفته فراوانی دارند و مردم بر این باورند این خوراکی‌های به ظاهر سالم برای سلامتی و وزن‌شان مفیدند.

اما واقعیت این است که این گروه از مواد غذایی علاوه بر چاقی، مشکلات کبدی و التهابات مغزی را برایتان پدید می‌آورد.

یکی از خطرات جدی این رژیم غذایی سرشار از قند، ابتلا به کبد چرب غیر الکلی است که از تجمع چربی در کبد بروز می‌کند.

همچنین افرادی که در رژیم غذایی‌شان نوشیدنی‌های گازدار را جای داده اند، بدانند 3 برابر بیشتر در معرض سکته مغزی و زوال عقل هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر