jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۱۶۰۳۶ ۱۶ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۴:۰۹

فیلم‌های سینمایی «کلونی» و «آدمکش» آخر هفته به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

«کلونی» و «آدمکش» در «گیشه» شبکه 4

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما که در نوروز امثال فیلم های سینمای را در قالب برنامه «گیشه» تقدیم علاقه مندان سینما کرد،این هفته نیز دو فیلم سینمایی «کلونی» و «آدمکش» را در قالب «گیشه» پخش و تحلیل می کند.

فیلم «کلونی» محصول 2013 کانادا است و جف رنفرو در ژانر وحشت آن را کارگردانی کرده است.

داستان زندگی در عصر یخبندان و پایگاه های زیرزمینی است. در این زمان کل زمین پر از یخ و برف شده است و ابرها جلو خورشید را گرفته اند. برای همین کشاورزی و در نتیجه غذا برای بشر دیگر وجود ندارد. فقط تعداد اندکی زنده مانده اند که در اعماق زمین در پایگاه هایی مخصوص به نام کلونی زندگی می کنند. در این کلونی ها بذر گیاهان وجود دارد و از این بذرها محصولات کشاورزی را پرورش می دهند و از آن محصولات بذرهای جدید می گیرند اما در مجموع همه مواد غذایی در حالتی ناامیدوارکننده رو به پایان است.

سینمایی «کلونی» پنجشنبه 17 فروردین ساعت 20:30 پخش و روز بعد ساعت 9 بازپخش مکی شود.

فیلم سینمایی«آدم کش»یک فیلم در سبک رزمی به کارگردانی هو شیائو-شین است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به شو کی، چانگ چن و ساتوشی تسومابوکی اشاره کرد.

این فیلم یکی از برگزیدگان جشنواره فیلم کن ۲۰۱۵ بوده و بعنوان نماینده کشور تایوان در شاخهٔ جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان در هشتاد و هشتمین دوره جوایز اسکار شرکت کرده است.

نشریهٔ معتبر سایت‌اندساوند، این فیلم را با رای حدود ۱۷۰ منتقد و کارشناس سینمایی، بعنوان «برترین فیلم سال ۲۰۱۵ میلادی» انتخاب کرد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: نی ینیانگ که آدمکش حرفه ای است پس از گذشتن چندین سال از تبعید به خانه برگشته است اما او که با خود عهد بسته دیگر سفارشی را قبول نکند در اولین روزهای رسیدنش به خانه با سفارش کشتن یکی از افراد مقتدر امپراتوری روبرو می شود...

«آدم کش» جمعه 18 فروردین ساعت 21 پخش و پنجشنبه 24 فروردین ساعت 9 بازپخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

نوروز شنیدنی در رادیو

نوروز شنیدنی در رادیو

نامگذاری سال جدید به نام «سال جهش تولید» عجین شد با كرونا و فضای متفاوتی كه در كشور ما وجود دارد. طعبیتا این مساله بر كنداكتور برنامه‌های رادیویی تاثیر جدی داشت و از اوایل اسفند تغییرات در برنامه‌ها را دستور كار قرار دادیم و ستاد كرونا در معاونت صدا شكل گرفت و بیش از 1366 ساعت برنامه برای پخش از همه شبكه‌های ملی و سراسری تولید و پخش شد.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر