jamejamonline
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه
در  برنامه های تحویل سال شبکه های سیما چه گذشت؟

در برنامه های تحویل سال شبکه های سیما چه گذشت؟

سیدعلی ضیا، محمد سلوکی، رضا رشیدپور، محمد علیزاده و محمدرضا علیمردانی امسال اجرای ویژه برنامه های تحویل سال شبکه های سیما را در شبکه های مختلف رسانه ملی بر عهده داشتند و تلاش کردند شبی متفاوت را برای مخاطبان رقم بزنند.

جام جم آنلاین گزارش می دهد: دوپینگی ها آمدند

جام جم آنلاین گزارش می دهد: دوپینگی ها آمدند

تا چند روز دیگر رقابت میان سریال های نوروزی برای مخاطب گرفتن و ارائه آمار پربیننده ترین سریال آغاز خواهد شد. یکی از سریال هایی که امسال می تواند در کنار «پایتخت» شانس زیادی برای جذب مخاطب داشته باشد «دوپینگ» است که از شبکه سه پخش خواهد شد. 

تهدید پلاستیکی کرونا را جدی بگیریم

تهدید پلاستیکی کرونا را جدی بگیریم

تا همین یکی دو ماه قبل فعالان اجتماعی و کسانی باور داشتند کره زمین تنها نقطه هستی است که انسان می‌تواند در آن زیست کند، تمام تلاش خود را می‌کردند تا مردم را تشویق کنند که برای حفظ زمین، از پلاستیک کمتری استفاده کرده و زباله و آلاینده را در طبیعت رها نکنند.

خوب زندگی کردن را یاد بگیریم

خوب زندگی کردن را یاد بگیریم

شوپنهاور جمله‌ای دارد با این مضمون، آدم‌هایی که تنهایی را پذیرفته‌اند و بلدند چگونه آن را به بهترین شکل پر کنند، قوی‌ترین آدم‌های روی زمین هستند.

قصه برای شب‌های قرنطینه

قصه برای شب‌های قرنطینه

دهه شصتی‌ها خوب به یاد دارند:« خب حالا کمی برید عقب‌تر، بازم عقب‌تر... حالا خوب شد... بچه‌ها نباید نزدیک تلویزیون بشینید چون چشماتون ضعیف میشه...».

دنبال معروف‌ شدن نبودم

دنبال معروف‌ شدن نبودم

این روزها كه همه كشور به نوعی درگیر بیماری كروناست و مسؤولان مختلف كشوری مدام در حال توصیه‌هایی به مردم برای جلوگیری از سفرهای نوروزی هستند، عده‌ای به این توصیه‌ها بی‌اهمیت بوده و بار سفر بسته و راهی جاده‌های كشور شده‌اند.

رادیو و صدای خوش «نوروز 1399»

رادیو و صدای خوش «نوروز 1399»

در آستانه تحویل سال 1399 شبکه های رادیویی در فضایی سرشار از شور و شادمانی با برنامه های متنوع، صدای خوش نوروز را به گوش شنوندگان، خواهند رساند.