جان گرفتن اکشن‌های هیجان‌انگیز

جان گرفتن اکشن‌های هیجان‌انگیز

۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۷

چند سالی است بیش از گذشته شاهد نگارش، تولید و روی آنتن رفتن سریال‌هایی هستیم که هم به فضای امنیتی یابهتربگوییم،حس تعلق خاطر ملی و میهنی درآمیخته است و هم از صحنه‌های اکشن درراستای قصه بهره می‌بردکه جذابیت را دو‌چندان می‌کند.

عروسک‌هایی که شادی و نشاط ارمغان آوردند

عروسک‌هایی که شادی و نشاط ارمغان آوردند

۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۴

ایرج طهماسب، نویسنده، بازیگر،‌‌ کارگردان سینما و تلویزیون که سری آثار پرمخاطب سینمایی و تلویزیونی کلاه قرمزی او با همکاری یار دیرینه‌اش، حمید جبلی و طراح و عروسک‌ساز و بازیگر و صداپیشه آثارعروسکی، مرضیه محبوب از منظرفرم، ساختار، بیان نمایشی و اجراهای عروسکی، تحولات چشمگیری را در عرصه هنرهای نمایشی و عروسکی در تئاتر، تلویزیون و سینمای کشور ایجاد کرد و میان کودکان، خانواده‌ها و عروسک‌های کلاه قرمزی انس و الفت آفرید با دعوت رسانه‌ملی بعد از شش سال دوری از سیما با برنامه دیدنی و جذاب مهمانی به تلویزیون برگشت و در ایام تعطیلات نوروز برای ساعاتی شادی و نشاط را مهمان خانه‌ها، خانواده‌ها، دنیای زیبا و سرشار از مهربانی کودکان کرد.

تو را با اشک روایت می‌کنم

تو را با اشک روایت می‌کنم

۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰

اسرا البحیصی برای اهل خبر نامی آشناست. او خبرنگار شبکه تلویزیونی العالم است، اما این عنوان نمی‌تواند همه آنچه را که به واسطه مسئولیت این شغل بر شانه‌های او سنگینی می‌کند، به طور کامل بیان کند.

به یاد کوچه‌های آشتی‌کنان یزد

به یاد کوچه‌های آشتی‌کنان یزد

۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹

 مگر می‌شود شب یلدا باشد و حالمان خوب نباشد؟ شب یلدایی که بهانه‌ای است برای جمع شدن بزرگترها، اقوام و فامیل‌ کنار هم. از شما چه پنهان که یلدا یکی از شب‌هایی است که خودم خیلی آن را دوست دارم. فقط به دلیل خاطرات قشنگی که بزرگترها برای ما تعریف می‌کنند. برای آن فال حافظی که چاشنی شب یلدای ماست.

سیمای ارزشمند قهرمانان

سیمای ارزشمند قهرمانان

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۲

همه ما از گذشته خود به نوعی یاد می‌کنیم. برخی ممکن است گذشته‌ را در آلبوم عکس‌های خانوادگی که محصور کرده‌اند، یادآوری کنند و بعضی دیگر در یادداشت‌ها و خاطرات مکتوبی که در دفترچه‌های‌شان با قلم دوران جوانی‌شان گره خورده به نمایش بگذارند و برخی نیز خاطرات را در فیلم‌ها و مجموعه‌هایی که در آن دوران برای‌شان ماندگار بوده جست‌وجو کنند.

روی موج شهرت

روی موج شهرت

۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱

رادیو یکی از قدیمی‌ترین و تاثیرگذارترین رسانه‌هایی است که همواره مخاطبان بسیاری دارد؛ شنونده‌هایی که با صدای گوینده‌ها در ذهن‌شان تصویرسازی می‌کردند. دراین میان هنرمندان بسیاری را هم می‌توان نام برد که شهرت‌شان را مدیون این رسانه هستند و با فعالیت در رادیو بود که پله‌های پیشرفت و ترقی را یکی‌یکی طی کردند و بعد از مدت‌ها مخاطبان توانستند در کنار صدا، با سیمای آنها نیز آشنا شوند.

برکت‌های مقاومت غزه ابدی است

برکت‌های مقاومت غزه ابدی است

۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷

هرروز که پایداری غزه در دریای خون و آتش و بی‌رحمی و ستمگری باور نکردنی و وحشیگری کم‌مانند ادامه می‌یابد، جاودانگی و عظمتش دامنه دنیا را درمی‌نوردد و جهان ملکوت و ابدیت را فرامی‌گیرد. گویی فرشتگان هم فراموشش نمی‌کنند و تحت معرفت بی‌بدیل عاشورا، نمایی از آن را به‌یادشان می‌اندازد و دربرابر آمیزه مظلومیت و قدرت حق‌طلب، وجهی از حرمله‌وارگی رژیم غاصب اشغالگر و خونریزی انسان بسیار جاهل و ابلیس‌گرا را منزجرشان می‌کند.

اربعینی در قامت نوجوانان

۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۹

قدیم‌ترها، چادر مادرمان را برمی‌داشتیم و خیمه می‌زدیم، دست می‌بردیم بالا و شبیه زنجیرزن‌ها عمل می‌کردیم. پسربچه‌ها راه می‌افتند توی کوچه تا پول جمع کنند و یک هیات کوچک بزنند.

«هماهنگ» متنوع و ملی!

«هماهنگ» متنوع و ملی!

۲۶ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸

دگرگون‌سازی تجربه‌های دیگر و برآوردن الگویی جدید برای برنامه‌سازی، امری مسبوق به سابقه است. ما در زمینه خواندن و خوانندگی در دنیای رسانه‌ای امروز و به‌ویژه در تلویزیون، برنامه‌های مختلفی در ایران و جهان داشته‌ایم. غالب این برنامه‌ها، به تک‌خوانی مرتبط است اما در سال‌های اخیر ما شاهد جمع خوانی‌های بسیاری در قالب سرود بوده‌ایم. این سرود خوانی‌ها که پیشتر به‌صورت بسیار آشنایی در حوزه تواشیح با مضامین قرآنی و دینی، بروز پیدا کرده بود به‌تازگی با محتواهای دیگر و با اشکال متفاوتی تولید و پخش شده است.

جزیره‌های دوست‌داشتنی

جزیره‌های دوست‌داشتنی

۱۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸

سریال طنز «موج‌وصخره» دومین تجربه جدی مجید صالحی در سریال‌سازی است که با فرمول جدیدی توسط این کارگردان ساخته شد تا بتواند طنز تلویزیونی را با رنگ‌ولعابی متفاوت نسبت به دیگر آثار طنز به تصویر بکشد.

۱بعدی