• سامانه پیامک، محیطی برای بازاریابی پیامکی

  افزایش رقبا و کاهش شناخت مشتریان نسبت به خدمات یا محصولات، موجب کاهش بازار فروش می شود که تمامی تحقیقات و آمارها ثابت کرده اند تبلیغات مناسب می تواند تأثیر زیادی جهت غلبه بر کاهش فروش و همچنین قدمی موثر برای افزایش مشتریان باشد.

 • سیر و سیاحت در سرزمین کهن گرجستان

  چند سالی‌ست که سفرهای خارجی در سبد مصرفی بخشی از خانواده‌های ایرانی قرار گرفته و هر سال بر میزان آن افزوده می‌شود. بدین جهت در سال‌های گذشته مقصدهای متفاوتی به مصرف‌کنندگان معرفی شده است.

 • آغاز به کار سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ در پایتخت مذهبی ایران

  اسنپ به قم رسید

  سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ که پیش‌تر فعالیت خود را در پنج شهر تهران، کرج، اصفهان، شیراز و مشهد آغاز کرده بود، از آغاز خدمات‌رسانی خود در شهر قم خبر داده است.

 • روزهای پراعتبار موسسه اعتباری نور

  اگرچه موسسات مالی غیرمجاز همچون یک قارچ سمی، فضای نظام بانکی را متاثر کرده بودند، اما با مجموعه اقداماتی که از سوی بانک مرکزی، نظام بانکی و موسسات مالی شناسنامه دارها صورت گرفته، اکنون موسسات مجاز، بازوی کمکی نظام بانکی در پیشبرد اهداف اقتصاد قرار گرفته اند.

 • کسب تندیس زرین اجلاس چهره های ماندگار صنعت و تجارت توسط ایران هتل آنلاین

  اجلاس چهره های ماندگار صنعت و تجارت به منظور تقدیر از زحمات فعالان این حوزه در شهریو ماه سال جاری برگزار شد و تندیس طلایی و لوح تقدیر این اجلاس به مدیر عامل ایران هتل آنلاین، جناب آقای وحیدرضا امیری اهدا گشته و به عنوان چهره ماندگار در حوزه صنعت و تجارت از ایشان تقدیر به عمل آمد.

 • جام 24 نماد رونق کسب و کار

  سامانه جامع نیازمندی های جام 24 نمادی از همراهی و رونق کسب و کار در سال اقدام و عمل است که توانسته تا با نیروهای فنی و پشتیبان خود برتری خود را نسبت به دیگر وب سایت های نیازمندیهای آنلاین نشان دهد.

 • پاسخ کسپرسکی به اتهامات بی پایه

  به تازگی یکی از خبرنگاران رسانه های حساس در چند روز گذشته در میان دیگر اخبار خود، مطلبی را در خصوص اینکه لابراتوار کسپرسکی به یک سازمان اطلاعاتی خاص به منظور در دست گرفتن اطلاعات حساس کاربران از طریق کامپیوترهای خانگی کمک می‌کند، منتشر ساخت.

 • با تلاش "ایوند" در 20 مهرماه اجرا می‌شود:

  برگزاری همایش تخصصی رویداد موفق در دانشگاه صنعتی شریف

  همایش رویداد موفق به یک پرسش اساسی، پاسخ می‌دهد: چگونه یک رویداد موفق برگزار کنیم؟ شیوه طراحی حرفه‌ای رویداد، چگونگی بازاریابی و تبلیغات اثربخش و نحوه اجرای فاخر یک رویداد از موضوعات مهمی است که در همایش تخصصی مدیریت، بازاریابی و اجرای رویداد به آن پرداخته می شود.

 • راهنمای سفر به تایلند

  تایلند یکی از مناطق جذاب گردشگری در جهان است، سواحل آرام و زیبا، شهرهای پر رفت و آمد، معابد باشکوه و طبیعت بی نظیر آن هر ساله توریست های زیادی را به خود جذب می کند.