• تجهیزات بدمینتون

  شاید شما هم همانند بسیاری از افراد به ورزش بدمینتون علاقه‌مند باشید و بخواهید که ورزش بدمینتون را شروع کنید. باخرید یک جفت راکت بدمینتون و توپ شما می‌توانید به همراه دوست خود بدمینتون را در هر مکانی آغاز کنید اما برای شروع بدمینتون به صورت حرفه‌ای لازم است تا نکاتی را بیاموزید:

 • بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است؟

  کاشان همواره از گذشته تا به امروز یکی از قطب های هنر در ایران بوده و هست به خصوص در زمینه فرش دستبافت که طرح ها و نقشه فرش های آن در دنیا نظیر ندارد.

 • پرسونال برندینگِ افراد مشهور یا محبوب؟

  شناخته شدن محصول چه چیزی‌ است؟هنرمند بودن نتیجه‌ی تبدیل شدن به برند است یا برعکس؟ در زمانه‌ای که شهرت حرف اول را می‌زند و همه برای رسیدن به آن درجه‌ تلاش می‌کنند، با دغدغه‌ای خاص به شهرت رسیدن کار سختی‌ است زیرا مخاطب امروز با کسی ارتباط برقرار می‌کند که راحت‌تر صحبت کند،او را بخنداند و غافلگیرش کند.

 • از بلک فرایدی تا سایبر ماندی

  حتماً شما هم قبل از خواندن این خبر، نام بلک فرایدی Black Friday یا جمعه سیاه را شنیده‌اید. در کشور ما چند سالیست که این روز به عنوان روز بزرگ حراج، به خصوص برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، جا افتاده‌است.

 • بارکو، اپلیکیشن جابجایی بار و اسباب کشی

  وقتی قرار است اسباب کشی کنیم یا هر وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگری ببریم با یک مشکل بزرگ روبرو هستیم! پیدا کردن یک آژانس حمل بار مطمئن که بتواند وسایل ما را با قیمت مناسب و در سلامت کامل به مقصد برساند کار خیلی راحتی نیست.

 • رونمایی آنر 9 در ایران

  با استقبال بالای جهانی، نمایندگی رسمی آنر در ایران هم اقدام به وارد کردن این گوشی هوشمند نموده و طی مراسمی در تاریخ 23 آبان، با حضور رسانه‌ها و مطبوعات، آغاز فروش این محصول را به طور رسمی اعلام کرده است.

 • با «به‌مالت» بیشتر زندگی کن

  مواد غذایی که به صورت روزانه مصرف می کنید و ریز مغذی‌های موجود در آنها، نقش مهمی در سلامت شما دارند. شرکت شهد زاگرس جهانبین با ارائه‌ی محصولات سالم و مغذی به مالت و مالتی سان به شما برای ارتقای سلامتی‌تان کمک می کند.

 • تخفیف ویژه ایران هتل آنلاین برای هتل های مشهد در ایام سوگواری امام رضا (ع)

  ایران هتل آنلاین در ایام شهادت امام رضا (ع) تخفیف های ویژه ای را جهت رفاه حال زائران گرامی برای هتل های مشهد ارائه کرده است که با توجه به حجم انبوه مسافران و عاشقان این حضرت ظرفیت این هتل ها رو به اتمام است.