• سازمان وظیفه عمومی فراخوان داد

  مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم آماده سربازی

  سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم را که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آبان ماه سال ۹۷ دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فرا خواند.

 • گزارشی از همه شایعات و واقعیت‌های آثار زیانبار آنتن‌های رادیویی در شهر

  زندگی در جنگل دکل‌ها

  مردم درست از همان زمانی که سر و کله دکل‌های مخابراتی در کوچه و محله‌ها پیدا شد، نگران خطرناک و آسیب‌زا بودن این دکل‌ها شدند، هرچند بارها اطلاع‌رسانی‌هایی درباره نحوه کارکرد و خطرناک نبودن این تجهیزات مخابراتی انجام گرفت، اما نتوانست مردم را کاملا دلگرم کند که این تجهیزات مضر نیستند، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در آخرین اقدام برای کمتر کردن نگرانی مردم نسبت به تشعشعات رادیویی، سامانه اندازه‌گیری تجمعی شدت امواج الکترومغناطیس را راه‌اندازی کرده است.

 • واکنش فرمانده ناجا به ویدئوی زیر گرفتن دو مامور

  فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به ویدئوی زیر گرفتن دو مامور پلیس توسط راننده یک خودرو، از بازداشت و مجازات راننده خاطی خبر داد تاکید کرد که با هرگونه بی‌احترامی و تعدی به ماموران پلیس برخورد می‌شود.

 • بارش برف و باران در غرب ایران

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:طی ۲۴ ساعت آینده سامانه بارشی در نیمه غربی کشور فعال است که پیامد آن بارش باران و وزش باد و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف بر این برای این مناطق خواهد بود.

 • سازمان هواشناسی هشدار داد

  وقوع تگرگ و صاعقه در غرب کشور

  سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای نسبت به احتمال سیلاب ناگهانی، وقوع تگرگ و صاعقه در استان‌های غربی کشور هشدار داد.

 • دختر شجاع

  21 سال پیش مادری‌جوان بعد از 9 ماه انتظار اولین فرزندش را به‌دنیا آورد، اما به محض این‌که خواست برای اولین‌بار فرزندش را در آغوش بگیرد متوجه شد او با یک بیماری به دنیا آمده: «یک ساعت بعد از به دنیا آمدنم پزشکان به مادر و پدرم گفتند من مبتلا به بیماری مننگوسل هستم.

 • برف در پنج استان می بارد

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: فردا (دوشنبه ۱۴ آبان) در ارتفاعات استان‌های چهارمحال و بختیاری و لرستان و روز سه‌شنبه (۱۵ آبان‌) در نقاط سردسیر استان‌های واقع در شمال غرب ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های قزوین، البرز و تهران بارش برف پیش بینی می‌شود.

 • سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد

  اسامی 12 نامزد غیر بازنشسته شهرداری تهران

  رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در نامه ای خطاب به محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران اسامی 12 نامزد غیر بازنشسته برای شهرداری تهران را اعلام کرد.