jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۹۲۸۲۲ ۰۹ شهريور ۱۳۹۲  |  ۰۷:۱۰

تحقیقات نشان داده که افراد معمولا در طول زندگی خود دو میلیون کلمه را در قالب پیامک ارسال می‌کنند.

بر اساس تحقیقاتی که درباره ارسال پیامک توسط کاربران تلفن همراه انجام شده، اگر هر فرد در طول روز به طور میانگین چهار پیامک ارسال کند و هر پیامک شامل چهار کلمه باشد در هر سال ۳۰ هزار پیامک می‌فرستد.
به گزارش جام جم سرا به نقل از باشگاه خبرنگاران- برخی از افراد از زمان نوجوانی شروع به استفاده از تلفن همراه و ارسال پیامک می‌کنند، اگر در نظر بگیریم که آن‌ها از سنین جوانی تا هشتاد سالگی به این کار بپردازند این رقم به یک میلیون و ۹۹۳ هزار و ۲۰۰ کلمه می‌رسد. البته این آمار بر اساس استفاده آن‌ها از تلفن همراه همزمان با ۲۰ سالگی به بعد در نظر گرفته شده اما این روز‌ها بسیاری از افراد در‌‌ همان سنین خردسالی تلفن همراه دارند که این آمار برای آن‌ها چندین برابر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر