jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۱۳۷۱۰۳ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۶:۳۰

حزب لیکود اسرائیل که همراه متحدانش اکثریت کنست رژیم صهیونیستی را در اختیار دارد، از ناتالی پورتمن بازیگر هالیوود که از حضور در مراسم جشنی در قدس اشغالی و دریافت جایزه یک میلیون دلاری جنسیس به خاطر مخالفت با کابینه نتانیاهو خودداری کرد، به‌شدت انتقاد کرد.

حمله صهیونیست‌ها به پورتمن

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، در بیانیه حزب لیکود، که نتانیاهو ریاست آن را بهعهده دارد، اقدام این بازیگر هالیوودی به مثابه ریاکاری توصیف شده است.

در این بیانیه آمده است: ناتالی پورتمن درباره دموکراسی سخن میگوید در حالی که وی از سازمان V۱۵ حمایت کرده است، [سازمانی] که از طریق تأمین خارجی دولتهای خارجی تلاش داشته است تا انتخابات دموکراتیک در اسرائیل را

مختل کند. این حزب در بخش دیگری از بیانیه خود آورده است: پورتمن درباره حقوق بشر سخن میگوید، اما در جشنوارههایی در کشورهایی شرکت میکند که فیلمها را سانسور میکنند و سابقه حقوق بشر آنها بسیار بدتر از اسرائیل است. پورتمن پیشتر در بیانیهای اعلام کرده بود به خاطر سخنرانی نتانیاهو، از حضور در این مراسم و دریافت جایزه صهیونیستها خودداری میکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

نوروز شنیدنی در رادیو

نوروز شنیدنی در رادیو

نامگذاری سال جدید به نام «سال جهش تولید» عجین شد با كرونا و فضای متفاوتی كه در كشور ما وجود دارد. طعبیتا این مساله بر كنداكتور برنامه‌های رادیویی تاثیر جدی داشت و از اوایل اسفند تغییرات در برنامه‌ها را دستور كار قرار دادیم و ستاد كرونا در معاونت صدا شكل گرفت و بیش از 1366 ساعت برنامه برای پخش از همه شبكه‌های ملی و سراسری تولید و پخش شد.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر