• گفت‌وگو با رزمنده‌ای که فرمانده‌اش شهید مصطفی چمران بود

  «یوزی» در دست و «ذکر» بر لب

  یکی از راه‌‌های پیروزی،‌داشتن فرمانده و راهبری است که کاربلد باشد.هم استراتژی داشته باشد و بداند که چگونه گروهش را به هدف برساند و هم بلد باشد چگونه در ذهن و دل آدم‌هایش جا باز کند که از او حرف‌ شنویی داشته و آنقدر به او اعتماد کنند که بدون اما و اگر حرفش را عملی کنند.

 • واکنش هنرمندان به بازی ایران و اسپانیا

  وحیدِ دیگه ، کفشِ نایکَم نداره/ ای کاش ویدیو چک نبود + تصاویر

  پس از پایان بازی هیجان انگیز ایران و اسپانیا همه‌ی ایران از هنرمند و چهره های شاخص ، بازیگر و ورزشکار و مردم عادی از بازی تیم ملی بسیار خوشحال و راضی بودند و با گشتی کوتاه در شبکه های مجازی می توان این را از واکنش های آنها به این اتفاق به وضوح دید.

 • بخشی از نیایش های شهید دکتر مصطفی چمران

  شهید چمران متن نیایش خود را با این جمله شروع کرد: اینها را به نیت آن ننوشتم که کسی بخواند و بر من رحمت آورد،بلکه نوشتم که قلب آتشینم را تسکین دهم و آتشفشان درونم را آرام کنم.

 • چریکی که ادیب و نویسنده بود +عکس

  آثار مکتوب شهید چمران، پیچیده ترین معارف و دیدگاه ها را در قالبی ساده و جذاب به مخاطبان خود عرضه می کند. نثر شیوا، دلچسب و تأثیرگذار وی، به ویژه زمانی که می خواهد از عشق خود به خداوند و ذوب شدنش در دریای محبت او سخن بگوید، تأثیری شگفت بر روح و فکر خواننده باقی می گذارد.

 • همرزم سردار دهلاویه در گفت‌و‌گو با جام‌جم آنلاین مطرح کرد:

  شهید چمران چه چیزی را آبروی اسلام می دانست؟

  همرزم شهید چمران به نقل از این شهید گفت: فلسطین آبروی اسلام است و تمام امت اسلامی وظیفه دارند در آزادسازی فلسطین کمک کنند تا در آنجا دولت فلسطینی تشکیل گردد.

 • با معاهده کپی‌رایت جهانی چه کنیم؟

  تهرانی کردن بِرن

  «با ناشر روسی‌ام تعامل خوبی داشتم اما با ناشر لبنانی‌ام خیر. وقتی به او زنگ می‌زنم و می‌پرسم بهتر نبود از من اجازه می‌گرفتی یا به حقوق من و ناشرم فکر می‌کردی، به من جواب می‌دهد که صبح در لبنان کتاب چاپ و ظهر در قم کپی‌برداری می‌شود، تو چطور توقع داری من به تو حق التالیف بدهم؟!

 • سکوت سازمان سینمایی و شاخ‌‌ و شانه کشیدن عوامل

  یکی از حساب‌های کاربری سینمایی در اینستاگرام بخش‎هایی از فیلم را در صفحه خود با خوانندگی آقای خواننده منتشر کرده. یساری که پیش از این آهنگ‌هایش در کنسرت‌های خارج از کشور به گوش می‌رسید حالا روی سن رفته و مشغول اجرای یکی از همان قطعات معروف خودش است. کامنت‌‎های زیر پست هم جالب است. از کف و سوت زدن تا کامنت‌هایی مثل این که «مگه ما راننده کامیونیم که از اینا خوشمون بیاد! خدا ایشالا فرحبخش رو ورشکست کنه!»

 • صداهای ماندگار از کار در قدیمی‌ترین رسانه می‌گویند

  وقتی تمام وجودشان «صدا» می‌شود

  گرچه روز به روز به تعداد رسانه‌ها افزوده و بازارشان داغ می‌شود، اما هنوز رادیو در میان شنوندگان قدیمی و نسل نو جایگاهش را حفظ کرده است. رادیو مانند بزرگ‌تر خانه است؛ پدربزرگی که هنوز به برکت حضوش نیاز، به مهرش عادت و به نفس‌های گرمش علاقه داریم. این‌که رادیو امروز در میان انبوه رسانه‌های تازه از راه رسیده و جذاب، پابرجا ست را می‌توان در ویژگی‌های منحصربه‌فرد این رسانه و از همه مهم‌تر وجود حرفه‌ای‌ها در آن دانست. پیشکسوتانی که نفس گرمشان،‌ چراغ رادیو را روشن نگه داشته و به آن عزت بخشیده است.