stats
 • رقابت 84 هزار نفر در یک آزمون قرآنی

  دبیر شورای سیاستگذاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با اشاره فرصت اندک باقی مانده تا پایان مهلت ثبت نام در بزرگترین آزمون حفظ ومفاهیم قرآن از ثبت‌نام بیش از 84 هزار نفر در این آزمون ملی تا روز شنبه 23دی در سراسر کشور خبر داد.

 • «اربعین» سوژه تازه مجید مجیدی

  مشاور فرهنگی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساخت مجموعه آثار هنری درباره اربعین به وسیله گروهی ۲۵ نفره با سرپرستی مجید مجیدی در آینده نزدیک خبر داد.

 • پادشاهی که مقابل نواب صفوی خبردار ایستاد

  نامش را شنیده‌ایم، بارها و بارها؛ شهید نواب صفوی. همان مبارزی که سحرگاه 27 دی‌ماه اعدام شد؛ 23 سال قبل از فرار محمدرضا پهلوی از ایران. محمد‌مهدی عبدخدایی که از همرزمان شهید مجتبی نواب صفوی است، خاطرات جالبی درباره این شهید دارد.

 • سلسله نشست های تخصصی هفته پژوهش و هنر انقلاب در حال برگزاری است

  40 سال شعر انقلاب زیر ذره بین پژوهش

  سلسله نشست‌های تخصصی هفته پژوهش و هنر انقلاب اسلامی از سوی حوزه هنری در سه بخش مجزای «شعر»، «داستان» و «خاطره‌نگاری» با حضور صاحب‌نظران و جمعی از اصحاب رسانه در حوزه هنری در حال برگزاری است.

 • دکتر سرسنگی خبر داد:

  اولین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران برگزار می شود

  نشست خبری نخستین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران با حضور معاون فرهنگی و مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، سه شنبه 30 آبان در تالار امیر کبیر معاونت فرهنگی دانشگاه تهران، برگزار شد.

 • درآمدزایی امامزاده ها چقدر است؟

  رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ۵۲ درصد از امامزادگان کشور هیچ درآمدی ندارند و برای اداره این بقاع متبرکه ۷۰۰۰ میلیارد تومان بودجه لازم است.

 • بر اساس اعلام رسمی منابع عراقی رقم خورد

  حماسه 13 میلیون نفری اربعین

  بر اساس اعلام مراجع رسمی کشور عراق بیش از ۱۳ میلیون زائر در مراسم اربعین امسال شرکت کرده اند.

 • گزارش جام جم آنلاین از موکب میقات الرضای اراک در آستانه اربعین حسینی

  جامانده ها اینجا عاشقی می کنند

  خودشان اینجا هستند اما دلشان را پر داده اند از چند روز پیش سمت بین الحرمین، عمود به عمود جلو رفته اند و زائر شده اند از راه دور...خودشان اینجا هستند، جامانده اند از پیاده روی اربعین امسال ، شرح عاشقی شان اما پابرجاست؛ همین است که حالا در موکبی که با عراق کیلومترها فاصله دارد، به زائران اباعبدالله حسین (ع) خدمت می کنند.

 • جلوه اشک در فرهنگسرای سرو

  همزمان با فرا رسیدن ایام اربعین حسینی، ویژه برنامه "جلوه اشک" با حضور شاعرانی از جمله عباسعلی براتی پور، قاسم صرافان، حسین اسرافیلی، مصطفی محدثی خراسانی و جمعی از شاعران پیشکسوت آیین- مذهبی کشور روز دوشنبه 15 آبان در فرهنگسرای سرو برگزار می شود.

 • جام جم آنلاین گزارش می دهد

  متفاوت ترین خدمت رایگان برای زائران اربعین + عکس

  شاید عجیب باشد ، اما حقیقت دارد؛ پیامی که در این چند روز در فضای مجازی و کانال های تلگرامی مبنی بر بازدید رایگان خودروی زوار اربعین دریکی از تعمیرگاه های تهران دست به دست می شود عین حقیقت است. بهانه ای که باعث می شود با محمدرضا صمدزادگان مسئول این تعمیرگاه که حالا عضو پویش مردمی خدمت به زوار اربعین شده است تماس بگیریم و با او از طرحی بگوییم که نامش را در دنیای مجازی سر زبان ها انداخته .

 • گفت و گوی جام جم آنلاین با اعضای گروه دختران جهادی حنیفا

  دختران آتش به اختیار

  تا حالا فرشته دیده‌اید؟ با فرشته‌ها حرف زده اید؟! در ‌رؤیا نه، همین جا روی زمین در دنیای واقعی، بین بقیه آدم‌ها؟! ما دیروز چند تا فرشته دیدیم. فرشته‌ها بال نداشتند، مثل من و شما روی زمین راه می رفتند ، اسم های عجیب و غریب نداشتند ، یکی نسترن بود یکی ناهید، یکی ریحانه ....فرشته ها همگی عضو یک گروه جهادی بودند، گروه جهادی دختران حنیفا؛ دختران آتش به اختیاری که سرشان درد می کند برای برداشتن یک قدم خیر.