jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۰۹۷۸۵۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۲۰:۴۶

در حال حاضر، تقریباً اطمینان داریم که سامسونگ در پرچمدار سال آینده خود، یعنی گلکسی اس 9، محل قرارگیری اسکنر اثر انگشت در پشت بدنه را تغییر خواهد داد. همان طور که می‌دانید در گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، این اسکنر در کنار لنز دوربین قرار گرفته و از همین رو به هنگام استفاده از آن، لنز دوربین نیز هر از گاهی به اشتباه لمس شده و لک می‌افتد. این مسئله باعث شده تا شکایت زیادی از سوی کاربران به سمت سامسونگ روانه شود و لذا یکی از اولین و مهم‌ترین تغییراتی که در طراحی ظاهری گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس روی خواهد داد مربوط به همین بخش خواهد بود.

گلکسی اس 9 به یک اسکنر اثر انگشت کاملاً جدید مجهز خواهد بود

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیجی رو، با این حال، چیزی که ما تاکنون نمی‌دانستیم این است که سامسونگ ممکن است در پرچمدار بعدی خود از یک اسکنر اثر انگشت کاملاً جدید استفاده کند که از لحاظ شکل ظاهری، اندازه و عملکرد، تفاوت‌هایی نسبت به سنسورهای فعلی این شرکت خواهد داشت. این خبر برای اولین بار در رسانه‌های کره‌ای منعکس شده و بنا به ادعای این رسانه‌ها، سامسونگ سفارش ساخت اسکنرهای اثر انگشت جدید گلکسی اس 9 را به یک شرکت تایوانی داده است.

با اینکه نام شرکت تایوانی مذکور اعلام نشده، اما منابع خبری می‌گویند سامسونگ قبلاً هم سابقه همکاری با این شرکت را داشته است. با توجه به فروش سالانه ده‌ها میلیون گوشی سری گلکسی اس توسط سامسونگ و تمایل این شرکت برای استفاده از اسکنرهای اثر انگشت پیشرفته‌تر، به نظر می‌رسد تأمین کننده فعلی سنسورهای اثر انگشت گلکسی اس 8 در معرض خطر از دست دادن فرصت تجارت با سامسونگ و ضرر مالی هنگفتی قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر