جریان تحول‌خواه؛ از فسادستیزی تا جوانگرایی

تحولخواهان از مجلس هفتم شروع کردند و در برهه کنونی با نسلی جدید در عرصه سیاسی کشور نقش‌‌آفرینی می کنند و به نظر می‌رسد اگر قصد حضور فعال تر در عرصه سیاسی کشور را دارند، باید برای رفع نقیصه‌های قبل تلاش کنند.

آیت‌الله محمّد یزدی دعوت حق را لبیک گفت

آیت‌الله محمّد یزدی دعوت حق را لبیک گفت

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دقایقی قبل جان به جان آفرین تسلیم کرد.

حزب اعتماد ملی: تا اطلاع ثانوی سخنگو نداریم

روابط عمومی حزب اعتماد ملی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که این حزب تا اطلاع ثانوی سخنگو ندارد.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری:

میرحسین موسوی شرط عدم فعالیت سیاسی برای رفع حصر را نپذیرفت

رئیس جبهه پیروان خط امام گفت: اخیرا برای موسوی پیغام فرستادم که اعلام کند در صورت آزادی تا سال‌ها فعالیت سیاسی انجام نخواهد داد، اما نپذیرفت.

سخنگوی جبهه پیروان در گفتگو با جام جم‌آنلاین:

اصولگرایان اشتباه سال 92 را تکرار نخواهند کرد

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه اظهارنظرهایی که در مورد کاندیداتوری احتمالی احمدی نژاد مطرح می شود را نمی توان مبنا قرار داد به دلیل اینکه کاندیدا شدن وی در هاله ای از ابهام قرار دارد، گفت: چندی پیش نیز سخنگوی شورای نگهبان گفته بود "حتی صلاحیت افراد هم برای یک دوره است و دوره های بعد باید بررسی های جدید انجام شود".

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با جام جم آنلاین:

احتمال حمایت اصولگرایان از یک کاندیدای غیر منتظره ریاست جمهوری / در مورد احمدی نژاد باید بحث شود

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: با توجه به استنباطی که تا کنون دارم اصولگرایان از روحانی حمایت نخواهند کرد،در مورد حمایت از احمدی نژاد نیز باید مورد بحث قرار گیرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقی میفتد؛ انتخابات ایران همواره روزهای آخر رقم می خورد.

در گفتگو با جام جم آنلاین عنوان شد؛

50 نماینده مجلس نهم درصدد راه اندازی حزب / دیدار با عارف و لاریجانی در دستور کار

یک نماینده مجلس نهم با اشاره به اینکه قرار است با آقایان لاریجانی و عارف دیدارهایی داشته باشیم اظهار داشت: احتمالا هفته آینده دیداری با آقای عارف خواهیم داشت و قرار است برخی از نمایندگان مجلس نهم تجربیات خود را در مورد فضای کشور با وی در میان بگذارند.

محمد رضا باهنر در گفت و گوی تفصیلی با جام جم آنلاین:

دولت روحانی ژنرال جسور کم دارد /مگر قرار است احمدی نژاد کاندیدا شود؟!

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری معتقد است اگر روحانی ظرف 8 ماه آینده چند کار چشمگیر برای راه افتادن اقتصاد کشور نتواند انجام دهد به مشکل برمی خورد.دولت یازدهم فهم،خردش و احتیاطاتش مدبرانه است اما یک چیزی کم دارد و آن این است زمانی که از نظر علمی به نتیجه می رسد شجاعت عمل ندارد.

محمد هاشمی در گفت و گو ی تفصیلی با جام جم‌آنلاین:

رفتارهای عارف جای سوال دارد/ روحانی کمترین حضور را در مجمع دارد/ فیش حقوقی نباید سوژه شود

رییس دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ممکن است در تعاریف اعتدالی،اصولگرا و یا اصلاح طلب مطرح شود اما اینها تعاریف وقالب های ساخته شده است، بیشتر قالب هایی که است که خود این جناح ها ساخته اند و واقعیت بیرونی ندارد؛ طبق تحقیقی که انجام شده است بیش از 90 درصد مواضع سیاسی و اقتصادی گروهها چه اصلاح طلب،اصولگرا و یا اعتدالیون همسو و شبیه است.

ترقی در گفتگو با جام جم آنلاین:

فلسطین باید همچنان مسئله اصلی باشد/ بخش ناچیزی از توان مقاومت صرف تکفیری ها شده است

عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم ما و مقاومت اسلامی در منطقه کاملا واقف هستند که عملیات و اقدامات داعش و تکفیری ها در منطقه عمدتا برای حفط امنیت اسراییل و فرصت دادن برای بازسازی خود بعد از چند شکست از حزب الله و حماس صورت گرفته است .

امضاها برای برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب به حد نصاب رسید

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: امضاها برای مجمع عمومی خانه احزاب به حد نصاب لازم رسیده و کمیته اجرایی خانه احزاب نیز در این هفته زمان برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب را مشخص خواهد کرد.

کوهکن:

احزاب منحله نباید از طریق احیای خانه احزاب به عرصه تشکیلاتی بازگردند

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: احزاب منحل شده دیگر حق فعالیت در عرصه سیاسی کشور را ندارند و نباید از طریق احیای خانه احزاب به عرصه تشکیلاتی برگردند.

کوهکن:

ائتلاف اصول‌گرایان با اصلاح طلبان در انتخابات مجلس بی مبنا است

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه ائتلاف اصلاح طلبان با اصول‌گرایان در انتخابات مجلس مبنا ندارد، طرح این موضوع را تز سیاسی قبل از انتخابات دانست.

تاکید هیأت رئیسه جبهه پیروان برای دیدار با جامعتین

نایب رئیس جبهه پیروان با بیان اینکه اعضای هیأت رئیسه بر دیدار با جامعه روحانیت و جامعه مدرسین در سال جدید تاکید دارند،گفت: رویکرد جبهه پیروان برای دیدار با جامعتین در جلسه هیأت رئیسه مشخص خواهد شد.

توکلی:تشکیل فراکسیون اعتدال برای دولت خوب نیست

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه فکر نمی‌کنم نمایندگانی که به دنبال فراکسیون اعتدال هستند به نتیجه‌ای برسند، گفت: ایجاد فراکسیون اعتدال در مجلس برای دولت خوب نیست.

جزئیات دیدار برخی اصلاح‌طلبان با رفسنجانی

ابراز نگرانی از مرحله دوم یارانه‌ها

عضو شورای مرکزی جبهه اصلاح‌طلبان گفت: در دیدار امروز با رفسنجانی در خصوص مباحث مختلفی همچون یارانه‌ها، لزوم تحقق وعده‌های روحانی و انتخابات مجلس مباحثی مطرح شد.

مجمع عمومی خانه احزاب فصل اول سال ۹۳ برگزار می‌شود

عضو کمیته اجرایی احیا خانه احزاب با بیان اینکه متن فراخوان برای تشکیل مجمع عمومی خانه احزاب تنظیم و پنجاه تشکل آن را امضاء کردند، از برگزاری مجمع عمومی در فصل اول سال ۹۳ خبر داد.

عطریانفر از عضویت در حزب کارگزاران کناره‌گیری کرده است

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از خروج محمد عطریانفر از این حزب و انتخاب ۳۱ عضو شورای مرکزی تشکل متبوعش خبر داد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام:

بعضی ها به اشتباه در فکر باج خواهی از ایران هستند

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مذاکرت برای نهایی شدن توافقات را سخت توصیف کرد و گفت: بعضی‌ها به اشتباه فکر می‌کنند که می‌توانند از ایران باج خواهی کنند.

فاطمه هاشمی:

تمامیت طلبی خصلت بسیار بد اصلاح‌طلبان است

اصلاح طلبان دوست داشتند به قدرت برسند و زمانی هم که از طریق آقای هاشمی به قدرت رسیدند، موضع گیری کردند. آنها تمامیت طلب هستند و دوست دارند تا همه چیز در اختیارشان قرار بگیرد.

۱بعدی