• 6 1
  • 21

۱۰ دروغ زنها که هر مردی باید بداند

دوشنبه 27 آبان 1392 ساعت 11:56
در زندگی روزمره ممکن است اتفاقاتی رخ دهد یا شرایطی پیش آید که افراد دروغ بگویند. برخی از این دروغها با این جمله یاد می‌کنند که مجبور به گفتن دروغ مصلحتی شدم! می‌گویند بعضی از زنها معمولا سعی میکنند با توسل به دروغهای ظریف و بی‌ضرر، برخی موقیعتها را به سود خود تغییر دهند. اگر چنین باشد، آشنایی با چند روش آنها در استفاده از دروغ، برای مردها لازم است.

دروغ شماره ۱۰ : من تو رو همین جوری که هستی دوستت دارم

آیا واقعا” تصور می کنیـد که او دوست ندارد هیچ تغـیـیـری در شمـا بـوجـود بـیاید؟ هیچ تغییری؟ ممکن است همسرتان خواستار تغییرات زیادی در شـما باشـد  مگـر ایـنکه در ماه عسل بسر ببرید چون در این زمان شما یک مرد کامل برای همسرتان هستید. دیر یا زود او متوجه اشتباه خود خواهد شد.

دروغ شماره ۹: من عاشق رفت و آمد و معاشرت با دوستان تو هستم
گذشته از اینکه دوستان شما تا چه اندازه جالب می باشند، هـمـسرتـان علاقه ای به حضور مداوم آنها در کنار شما ندارد. اگرچه ممکن است در روزهای اول بروز ندهد ولی بالاخره صبرش تمام شده و شما را از این کار منع خواهد کرد.

دروغ شماره ۸: جم و جور کردن خونه رو دوست دارم
این هم از آن دروغ هایی است که همسر شما ممکن است در اوایل ارتـباط شـما بیان کند. اینکه “دوست دارم ظرفهای نشسته را بشویم”، “لبـاسـهای کثیف تو را شسته و اتو کنم”، دیری نخواهد انجامید که این دروغ او نیر برملا خـواهـد شد و از شـما خــواهد خواست که نوبتی ظرفها را بشویید و زحمت جوربهایتان را خودتان بکشید.

دروغ شماره ۷: من عاشق خانواده تو هستم
اگر مرد خوش اقبـالی باشیـد همـسرتان ممـکن اسـت دروغ نـگـوید که دوست دارد با خانواده شما رفت و آمد کند. اگرچه شاید او از آنها متنفر  باشد ولی برای اینکه احساسات شما جریحه دار نشود راستش را نخواهد گفت. برای اینـکه عـلاقه واقـعی همسرتان را نسبت به خانواده خود بفهمید کافی است به او بگویید که مادرتان بـرای فردا شما را به نهار دعوت کرده و به عکس العمل هـمـسرتان توجـه کنیـد: اگر تمامـی عضلات صورتـش سـفت شـد و با یـک لبـخـند زوری زیـر لب و آرام گفت “خیلی خوبه”   آن وقت نتیجه بگیرید که او کشته مرده خانواده تان نیست.

دروغ شماره ۶: من عاشق ورزش هستم
این هم از آن دروغـهای روزهـای اول زندگی است. او برای ایـنکـه نـشان دهـد با زنهای دیگر متفاوت است و اینکه دارای علایق مشترک با شما میباشد پا به پای شما جلوی تلویزیون می نشیند و تا دیر وقت فوتبال تماشـا می کنـد ولی بعد از گذشـت چـند ماه شکایتها شروع شده و متاسفانه دیگر نـخـواهید تـوانسـت با خـیال راحـت بـه تماشای فوتبال بنشینید.

دروغ شماره ۵: از اینکه می گویی چاق هستم اصلا دلخور نمی شوم
فرقی نمی کند که شما چه می گویـید، در هر صورت او عـصبـانی مـی شود. اگر بگویید که خیلی زیبا است متهم میشوید به دروغگویی چرا که او فکر می کند گفته شما صرفا برای آرام کردن او و نرنجیدن بـخاطر چربــیهای اضـافه اش اســت. از طـرف دیگر اگر اضافه وزنش را گوشزد کنید قطعا” یک دعوای حسابی در اتاق نشیمن شما رخ خواهد داد.

دروغ شماره ۴: حق با تو است
خیلی وقت ها بحث و جدال شما با همسرتان با این جمله او تمام می شود: “باشه حق با تو ست، تو خیلی بهتر از من می فهمی”. همسر شما فقط برای بریدن صدای شما این جمله را می گوید در حالیکه هنوز اعتقاد دارد که حق با اوست و کسی که اشتباه می کند شما هستید و پیش خودش میگوید: ” بالاخره می فهمه که اشتباه می کنه” و سپس به دنبال دلیلی برای توجیه حرفش خواهد گشت.

دروغ شماره ۳: برایم مهم نیست که به زن های دیگر نگاه کنی
اگرچه ممکن است همسرتان برای ایـنـکه وانـمود کند که زن خونسـرد و روشـن فکری است این دروغ را بشـمـا بـگوید اما او  دوست ندارد که شما حتی به یک ماکت زن مو قرمز پشت ویترین مغازه نگاه کنیـد. او مـی خـواهـد که نگاه شـما فقط به او باشد و نه دیگری.  بنابر این اگر او به شما گفت که مهم نیست و اذیت نمی شود هیچ گاه چشمان خود را بیش از اندازه به اطراف منحرف نکنید چون در غیـر این صورت باید منتـظر ضـربات محکم به سر و صورتتان باشید!

دروغ شماره ۲: پول برای من هیچ اهمیتی ندارد
پول اهمیت ندارد، ولی مقدارش چرا! هر چند ممـکـن اسـت درسـت نبـاشـد که بگوییم همه زن ها موجودی حساب بانکی همسرشان برایشان مهم است ولی اکثر آن ها دوست دارند که از لحاظ اقتصادی در یک حد متـعادل و رفاه نسبی قرار داشته  و دارای استقلال مالی باشند.

دروغ شماره ۱: نگران نباش عزیزم، این برای همه پیش میاد
اکثر مردان در مرحله ای از زندگیشان موقتا دچار  ناتوانی جـنـسی می شـوند و اکثر زنان نیز از این موضوع مطـلع هـسـتند.  با  این حال این مـساله بـدان مـعنا نیست که همسر شما  شاکی و دلـخور نمی شود.  این دروغ  یـکـی از چـنـدیـن دروغ جنـسـی میباشد که زنان بـرای جریـحه دار نشدن احساسات همـسرشان بـه آنـها مـی گویند، دروغهایی که خوشبختانه مضر نیستند. در نـهایت حتـی اگر شـما برای همسرتان یک شریک جنسـی ایـده آل نـباشـید، هـمسرتـان از بین همه مردان  شما را انتخاب کرده بدون اینکه خـوب یا بد بودن آمیزش برایش فرقی داشته باشد.

حال که با دروغهای احتمالی همسرتان آشنا شدید می توانید خودتان را آماده کنید. خبر خوب اینکه آنچه که تا بحال دروغ نامیده شد فقط پیچاندن های ظریفی می باشند که نه تنها مضر نیستند، بلکه برای تجدید روحیه و تحکیم زندگی شما مفید خواهند بود. دروغهای مشابهی نیز می گویـنـد کـه دانـسـتـن آنـها خالی از لطف نیست.

>> سه نسل

* شما چه نظری دارید؟ تجربه‌ها و نظراتتان را در این زمینه، با ما در میان بگذارید *

به اشتراک گذاری
کد خبر : 1274844182775401512
لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی:

نظرات شما ( 21 نظر )

همه این حرفها درست ولی خدائی مامردها توجه كردیم كه خیلی نامردیم اگه زنها چهارچشمی مواظب هستند برای سعادت زندگی خودمانه اگه یك هزارم كارهای كه ما مردها میكنیم كه یكی لو میره زنها میكردند زنها رابه كلاغ كور نشان میدادیم اگه منو به جانبداری اززنهامتهم نكنید من تاعمر دارم مدیون همسرم هستم كه اگه پائیدنهای اونبود فنا شده بودم ازته دل میگم میمیرم برات
روانی هستیم، بازیگر هستیم، دروغگو هستیم آره هستیمممممممممممممممم خیلی بهتر از اینه كه بی شعور و احمق باشیم. لطفاً اگه می تونید گول مارو نخورید هههههههههههههههههه
روانی هستیم، بازیگر هستیم، دروغگو هستیم آره هستیمممممممممممممممم خیلی بهتر از اینه كه بی شعور و احمق باشیم. لطفاً اگه می تونید گول مارو نخورید هههههههههههههههههه
حق با خانوم هاست <اگه گیر میده به خاطر موفقیت مرده
ای ول حرفت متین بود بیاین یه كاری بكنیم.بیاین زن نگیریم.من خودم ترشی لبته خیلی دوست دارم.خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
شما نباید همه رو مثه هم ببینید.
ممكنه زنا اینجور چیزا رو دروغ بگن.ولی ما از پسرا هم یه حرف راس نشنیدیم...اونا هم بیش از حد دروغ میگن
دروغ شماره ?: از اینكه می گویی چاق هستم اصلا دلخور نمی شوم من با جواب این مخالفم، هر جور میخواد باشه مهم نیست شما فقط باید تعریف مثبت كنید حتی اگر تابلو باشه خالی میبندید. این نه تنها به شما كمك میكنه كه ذهنیت خوبی داشته باشین بلكه به زن شما كمك میكنه كه در جهت بهتر شدن و... پیش بره. به نظر من كلمات مثبت حتی اگر چندان واقعی هم نباشند به شرطی كه ضرری نزنن انرژی مثبت دارن. در كل مرد اگر خوب با زنش رفتار كنه خوبی هم میبینه و بالعكس
ادب چیز خیلی خوبیه اكبر و علی آقااااااااااا خوبه كه خود مردها توسط زنهایی بنام مادر متولد و تربیت میشن این پیامهای روانشناسی صرفا جهت اطلاع وزندگی بهتر هست در ضمن این چیزها دروغ محسوب نمیشه فقط شاید گفته های ظریفی باشه كه آسیبی به زندگی مشترك نمیزنه اما خدانكنه دروغ مردها تو زندگی راه پیدا كنه از جمله خیانتهای پنهانی و..........
بهترین زیور آلاتی كه یك زن میتواند داشته باشد لبخندش هست... ولی همشون دوست دارن مرد شون پولدار باشه
مرسی از مطالب جالب و مفیدتون....
11.دوس داشتنشون ظاهریه،فقط از روی عادت دوس داشتن واقعی فقط واسه یه مرده!چون پاش بیوفته زندگیشم میده!
زن: بودنش ضرر نبودنش تلخی حرفش زهر سكوتش كشنده زیبایش در چهره كراهتش در درون مهربانی در چشمها وغضبش در رفتار ....آخه خدا جون این چه جمع اضدادی بود آفریدی؟
باسلام بطوردقیق شما مسائل را شرح دادیدولی خانم ها پیچیده تر از این براوردهاهستند.خدایا توبه......
مردها كه از همه بدترن. دروغ گو. چشم چرون. تا چشم زنشو دور میبینه چشم چرونی می كنه. در ضمن اكبر آقای با ادب. مردها هم روانی هستن. افتاددددددددددددد؟دیگه تكرار نشه.در ضمن آقا نوید خود شما مردها بیشتر نقش بازی میكنین. خودتونم خوب میدونین كه چه بازیگر خوبی هستین.
 

اخبار مرتبط

پربازدیدها

آخرین مطالب همه سایت

ضمیمه این هفته