• اتومبیل‌های شاخص رئیس‌جمهور تازه آمریکا کدامند؟

  5 خودرو مورد علاقه ترامپ! +عکس

  دونالد ترامپ مولتی‌بیلیونر آمریکایی اکنون مستاجر تازه کاخ سفید است. او در طول سالیانی که در مسند تمام و کمال بازار معاملات ملکی آمریکا بوده، مستقلات و دارایی‌های گران‌بهایی دارد که خودروهای خاص و جت‌های شخصی و... جزو آن‌ها به شمار می‌روند.

 • سدان مرسدس AMG GT4 رقیب پانامرا می‌شود

  گزارشی جدید حاکی است، مرسدس AMG تصمیم دارد، سدانی عملکردی را به عنوان بخشی از جشن 50 سالگی خود در سال آینده معرفی کند. به گزارش خبر خودرو، ویژن کانسپت جدید سال آینده در مناسبت‌های متعددی رونمایی و یک نسخه اسپرت چهار در جدید به نام GT4 نیز سال 1398/ 2019 معرفی خواهد شد.

 • رودستری جذاب از خودروساز معروف ژاپنی

  مزدا از آن دسته شرکت‌های خودروسازی است که یک استراتژی مهم و تعیین‌کننده را برای نگه داشتن جایگاه خود در بازارهای جهانی دنبال می‌کند: توجه به ذائقه مشتری و تولید محصولاتی که شاید هیچ گاه در خط فکری طراحان آن جایی نداشته است.

 • فوتون یا هایلوکس رقابت چین تازه وارد با ژاپن کهنه کار

  هرچند این روزها بازار خودروی کشور ما تنوع بیشتری نسبت به گذشته دارد؛ اما هنوز هم راه درازی تا رسیدن به جایگاه جهانی داریم. در واقع موضوع را این گونه بشکافیم که جایگاه هر خودرو یا محصول در بازار کشور ما نسبت به چیزی که در کشورهای دیگر به چشم می‌خورد، متفاوت است.

 • مزایا و معایب استفاده از لاستیک پهن

  وجود خودروهای مشابه در کشورهایی مانند ایران باعث افزایش تمایل صاحبان اتومبیل‌ به انجام تغییرات ظاهری و فنی بر روی مدل‌هایی که تملکشان را در اختیار دارند می‌شود تا شاید به این روش تمایزی بین خودروی خودشان با دیگر مدل‌های موجود در خیابان ایجاد شود. یکی از مهم‌ترین و عمده‌ترین این تغییرات، استفاده از رینگ‌های بزرگ‌تر و لاستیک‌های پهن‌تر است که مانند هر تغییری، مزایا و معایبی دارد.

 • نیسان ایکس‌تریل به ایران می‌آید +عکس

  دو خودروی جدید از نیسان به زودی به خیابان های ایران راه پیدا خواهند کرد: نیسان جوک و نیسان ایکس تریل. شرکتی به نام جهان نوین آریا ، به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران، اقدام به وارد کردن این دو خودروی ژاپنی کرده و تبلیغاتی که اخیرا این شرکت در سطح شهر تهران به نمایش گذاشته است، خبر از قریب الوقوع بودن معرفی رسمی و آغاز فروش این دو شاسی بلند نیسان میدهد.

 • خودروی جدید دی اس 5LS در راه ایران +عکس

  خودروی سدان دی اس 5LS مجوز ورود به کشور را دریافت کرد. این خودرو در حقیقت نمونه ی سدان خودروی هاچ بک DS5 است که پیش از این نیز توسط نماینده این برند در ایران عرضه شده بود و بعد از آن شاهد حضور شاسی بلند این برند به نام DS6 بودیم که فروش نسبتاً مناسبی را نیز تجربه کرد.