• دنا ELX توربو هم آمد +عکس

  دنای جدید ELX توربو این روزها مراحل نهایی تست و آزمون خود را میگذراند و در ماه‌های آینده این خودرو به تولید انبوه خواهد رسید.

 • ماشین‌بازی در سرزمین چگوآرا +عکس

  فیدل کاسترو پس از به قدرت رسیدن در شانزدهم فوریه 1959، واردات تمام محصولات را متوقف کرد. این محصولات شامل خودروها هم می‌شدند. مردم کوبا تا مدت‌ها مجبور بودند با خودروهای خراب و قدیمی خود سر کنند.

 • لادا در راه ایران است؟

  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با اعلام خبر تولید خودروی تیبا 2 در سایپاخمین از مذاکره برای حضور لادا در ایران خبر داد.

 • اختلاف ۱۳ میلیونی قیمت کارخانه و بازار خودرو

  ایجاد محدودیت در عرضه خودروسازان باعث تقویت حاشیه بازار خودرو شده به طوری که به گفته رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو،مدیریت بازار در دست شرکت‌های خودرویی است و محدودیت عرضه باعث ایجاد حاشیه تا ۱۳ میلیون تومانی در بازار شده است.

 • شرکت‌های خودروساز برتر جهان که براساس نظرسنجی‌ها مشتریان به آنها بیشترین اطمینان را دارند

  10 نشـان‌ مطمئن

  بتازگی گزارش سالانه مصرف‌کنندگان خودرو در زمینه قابلیت اطمینان‌بخشی به سرنشینان منتشر شده که با مشاهده آن می‌توان به وجود شگفتی‌هایی پی‌برد. نتایج این گزارش به خودروسازان امکان می‌دهد نسبت به برنامه‌های تولید محصولات خود در آینده نگاه بهتری داشته باشند و با استفاده از داده‌های این گزارش بتوانند ضعف‌ها و مشکلات موجود در تولیدات خود را که گاه از چشم بازرسانشان نیز پنهان مانده است، برطرف کنند تا در گزارش‌های سال‌های پیش رو شاهد به دست آوردن رتبه‌های بالاتری باشند.

 • ب ام و M۴ جی پاور با ۶۰۰ اسب بخار قدرت + عکس

  کسانی که بی ام و M۴ کوپه را خریداری می‌کنند خودرویی را دریافت می‌کنند که از لحاظ قابلیت های حرکتی در پس M۴ GTS قرار می گیرد و به همین دلیل برای جبران کمبود قدرت خودروی خود احتمالا به سراغ کیت های تیونینگ موجود در بازار بروند.

 • رونمایی رسمی از هیوندای آزرا 2017 +عکس

  نسل جدید آزرا که نسل ششم آن محسوب می‌شود از طراحی جسورانه و مدرنی برخوردار است درحالی‌که همچنان سنت‌های خود را حفظ نموده است. کره‌ای‌ها میگویند نسل جدید آزرا پیشتاز عصر جدید طراحی برای هیوندای است.

 • خودروهایی که با طبیعت خو گرفتند +عکس

  گویی که با رهگذران حرف می زنند ؛ اتومبیل‌هایی را می‌گوییم که از سال‌های دور در طبیعت رها شده‌اند و پیچش شاخ و برگ درختان در گذر زمان آن‌ها را گرفتار کرده است. تنشان رنگ پریده ، زنگ زده و خزه بسته ، قطعات لاستیکی آن‌ها به مرور زمان پوسیده و اسیر طبیعت شده اند ، شاید هم با یکدیگر خو گرفته و رفیقند.

 • DS3 هم به ایران آمد +عکس

  به تازگی تصاویری از DS3 در یکی از گمرکات ایران منتشر شده و مراحل ترخیص را سپری می‌کند. این خودرو به عنوان ارزان‌ترین محصول DS شناخته می‌شود و در بازار فرانسه به خاطر مصرف سوخت پایین و طراحی منحصر به فرد مورد استقبال قرار گرفته است.

 • سرگذشت شیرهای پژو

  پژو از برندهایی است که برخی از مردم کشورمان ذهنیت چندان مثبتی به آن ندارند که البته به عملکرد آن به‌ویژه در چند سال اخیر بازمی‌گردد. اما نیمه‌ی پر لیوان که اکثراً توجهی بدان نمی‌شود، پیشینه‌ی قوی‌ای است که در پس این خودروساز وجود دارد و می‌توان گفت که اگر چند خودروساز با قدمت بالای صدسال در دنیا وجود داشته باشد، یکی از آن‌ها این خودروساز فرانسوی است.

 • آیا نور خورشید به خودرو آسیب می زند؟

  چرا خیلی از رانندگان پارک کردن در سایه را ترجیح می‌دهند؟ آیا گرم شدن خودرو زیر نور آفتاب می تواند به آن آسیب بزند؟ در این مطلب می‌خواهیم به این سوالات پاسخ بدهیم، و در مقدمه باید بگوییم که بله، نور آفتاب می‌تواند به بیرون و داخل خودروی شما آسیب بزند.

 • اشتباهاتی در رانندگی که به خودرو آسیب می‌رساند

  خریدن خودرو یک سرمایه گذاری بزرگ است و بیشتر ما می خواهیم از خودروی خود خوب مراقبت کنیم و تا جایی که امکان دارد از آن استفاده کنیم. اما بعضی از عادات غلط ما دشمن خودروهایمان هستند.شما کدام یک از این کارها را انجام می دهید؟

 • پایان شراکت غول‌ها

  از دو سال پیش شرکت خودروسازی بایدو به عنوان غول خودروسازی چین و ب‌ام‌و در قامت یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین برندهای خودروساز، همکاری گسترده‌ای را در پروژه ساخت خودروهای خودران آغاز کرده بودند. حالا اما خبرهای جدیدی از این شراکت به گوش می‌رسد. منابع خبری مختلف از پایان این شراکت خبر می‌دهند و حتی گفته می‌شود، شرکت بایدو جست‌وجوهای گسترده‌ای را برای آغاز همکاری با یک خودروساز جدید آغاز کرده است. به نظر می‌رسد این خودروساز چینی در راه دستیابی به بازار پررونق خودروی آمریکا آنقدر مصمم است که حتی پایان همکاری با ب‌ام‌و نیز نتوانسته آن را دلسرد کند.