• حکم قطعی کرباسچی صادر شد

  حکم قطعی پرونده غلامحسین کرباسچی به استناد ماده ٥٠٠ قانون مجازات اسلامی در تاریخ ٢٢-٥-٩٧ صادر و برای اجرا ابلاغ شد.

 • معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی:

  توئیتر رفع فیلتر نمی‌شود

  معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مرجع نقض دستورات و احکام قضایی نیست بنابراین موضوع رفع فیلتر توئیتر در جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مطرح نخواهد شد و توئیتر رفع فیلتر نمی‌شود.

 • رئیس قوه قضاییه اعلام کرد؛

  آغاز روند جدید رسیدگی به پرونده اخلالگران اقتصادی

  رئیس قوه قضاییه با قدردانی از مقام معظم رهبری گفت: برخی تشریفات در روند رسیدگی‌ به پرونده‌های اخلالگران در نظام اقتصادی حذف شده و تغییری در ماهیت رسیدگی به جرایم و مجازات‌ها ایجاد نشده است.

 • سخنگوی قوه قضاییه:

  بیش از صد کارمند دولت و افراد صاحب سمت ممنوع الخروج شدند

  سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه برخی با سودجویی و احتکار و قاچاق فشار را بر مردم می‌افزایند، گفت: تا امروز ۶۷ نفر از افراد متخلف و مجرم دستگیر و بازداشت شدند و بیش از صدنفر از کارمندان دولت و صاحب سمت ممنوع الخروج شدند.

 • نامه رئیس قوه قضائیه به رهبر انقلاب برای اقدام در برخورد با اخلالگران اقتصادی؛

  رهبر انقلاب: مجازات مفسدان اقتصادی سریع وعادلانه انجام شود

  رئیس قوه قضائیه در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران و انجام برخی جرائم از سوی عده‌ای از اخلال گران و مفسدان اقتصادی در این شرایط همسو با اهداف دشمنان، درخواست کرد اجازه اقدامات ویژه در برخورد قاطع و سریع در چارچوب قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی کشور و قانون مجازات اسلامی داده شود.

 • هشدار دادستان کل نسبت به نفوذی‌ها

  دادستان کل کشور با هشدار درباره برنامه ریزی دشمن برای نفوذ گفت: نفوذ همیشه به معنای جاسوسی نیست بلکه گاهی عوامل نفوذ ماموریت دارند بسترسازی کرده و در اتاق‌های تصمیم گیری روی تصمیم گیران اثر بگذارند.

 • سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد:

  صدور حکم ۴ پرونده تخلف تلفن همراه

  سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه ۲۹ پرونده تخلف موبایل به تعزیرات ارجاع شده و حکم ۴ پرونده تخلف تلفن همراه نیز صادرشده است گفت: تلاش می‌کنیم تا روند رسیدگی به پرونده‌های موجود سریع‌تر و احکام مربوطه زودتر صادر شود.

 • دادستان تهران تاکید کرد:

  برخورد سریع و قاطع با اخلالگران اقتصادی

  دادستان تهران با اشاره به این مطلب که در برخورد با اخلالگران اقتصادی سه موئلفه سرعت، دقت و قاطعیت را سرلوحه قرار داده‌ایم، گفت: نمی‌گذاریم سرپنجه‌های اصلی فساد از چنگ قانون فرار کنند.