• دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه با رهبر انقلاب

  عکاس: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

  هم‌زمان با ایام سالگرد شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و فرارسیدن هفته‌ی قوه‌ی قضائیه، رئیس و مسئولان دستگاه قضائی و رؤسای کل دادگستری‌های سراسر کشور، صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه تاکید کردند:

  لزوم قاطعیت مقابل بدخواهان و تواضع، دلسوزی، محبت و تفاهم با مردم

  رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضاییه با اشاره به مسئولیت‌های سنگین و حاکمیتی دستگاه قضا تأکید کردند: قوه قضاییه باید «مظهر عدالت» و «ملجأ مورد اطمینان و پناهگاه آرامش بخش مردم» برای احقاق حقوق فردی و عمومی باشد و اعتماد افکار عمومی را با تبلیغ درست یعنی انعکاس هنرمندانه و مؤثر واقعیات و عملکرد دستگاه قضایی و نیز حرکت و تحول مستمر درونی به‌دست آورد.

 • دومین پیام رهبر معظم انقلاب خطاب به اعضای تیم ملی فوتبال ایران‎

  شما پیروز و سرافراز برگشتید

  دفتر مقام معظم رهبری در تماس با دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در روسیه، پیام رهبر معظم انقلاب به ملی پوشان ‏فوتبال ایران را ابلاغ کردند.‏

 • پخت و پزی که برای ایران می کنند (عکس نوشت)

  حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار روز گذشته (چهارشنبه - 30 خرداد 1397) با نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیان داشتند: برخی معاهدات بین المللی ابتدا در اتاق های فکر قدرت های بزرگ و برای تامین منافع و مصالح آنها پخت و پز می شود و سپس با پیوستن دولت های همسو یا دنباله رو یا مرعوب، شکل به ظاهر بین المللی می گیرد

 • عکسی قابل تامل در دیدار امروز نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب

  صبح امروز (چهارشنبه) رئیس ، نمایندگان و جمعی از کارکنان مجلس شورای اسلامی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، گزارش تصویری از این دیدار منتشر کرده است. یکی از تصاویر منتشر شده در این گزارش مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفته است.

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس، نمایندگان و جمعی از کارکنان مجلس:

  مجلس در مواردی مثل مبارزه با تروریسم و پولشویی مستقلا قانون بگذارد

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس و نمایندگان و جمعی از کارکنان مجلس شورای اسلامی، مجلس را رکن رکین نظام و به فرموده امام راحل، عصاره فضائل یعنی جوهره برترین خصوصیات ملت خواندند و افزودند: نمایندگان در قانونگذاری و عمل به وظایف اساسی خود مسائل مهمی همچون «اولویت‌های کشور، رفع مشکلات مردم بویژه طبقات ضعیف و متوسط، تأثیرناپذیری از دیدگاههای غربی، انقلابی‌گری و پرهیز از اشرافی‌گری» را مورد توجه کامل قرار دهند.

 • رئیس و نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند

  لزومی ندارد معاهداتی که میدانیم مشکل دارد به‌خاطر جهات مثبت تصویب کنیم/ مجلس خودش قانون مبارزه با پول‌شویی تصویب کند +تصاویر

  رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین مسئولان و کارکنان قوه مقننه صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • با حکم فرمانده معظم کل قوا؛

  حجت الاسلام ادیانی به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا منصوب شد

  حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی حجةالاسلام آقای حاج سید علیرضا اَدیانی را به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی:

  رژیم صهیونیستی با همت ملت‌های مسلمان قطعاً نابود خواهد شد +عکس

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) در دیدار مسئولان نظام، جمعی از قشرهای مختلف مردم و سفرای کشورهای اسلامی به مناسبت عید سعید فطر، یکی از مهمترین عوامل و عناصر شرافت و کرامت جامعه اسلامی و امت اسلامی را اتحاد و رفع اختلاف ها دانستند و با تأکید بر اینکه رژیم صهیونیستی عامل اصلی ایجاد اختلاف در منطقه و در میان کشورهای اسلامی است، گفتند: مشکل رژیم صهیونیستی، عدم مشروعیت است و رژیمی که بر پایه باطل تشکیل شده باشد، به توفیق الهی و با همت ملتهای مسلمان، قطعاً نابود خواهد شد و از بین خواهد رفت.

 • پیش از ظهر امروز صورت گرفت

  دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب +عکس

  به‌مناسبت عید سعید فطر،‌ جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، پیش از ظهر امروز (جمعه) در حسینیه‌ امام خمینی با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.