• چریک نقاش (فتوکلیپ)

  این فتوکلیپ به مناسبت سالگرد شهادت شهید مصطفی چمران را به عنوان فیزیکدان، مبارز انقلابی، چریک، سیاستمدار، وزیر دفاع و نماینده مجلس، توسط منظومه فرهنگی رسانه‌ای جام‌جم ساخته شده است.

 • رئیس پلیس فتا ویژه غرب استان تهران مطرح کرد:

  کلاهبرداری به وسیله فروش صفحه با اعضای فیک

  رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: اخیرا نوعی از کسب‌و کار اینترنتی در فضای مجازی رونق گرفته که در آن افراد با ساختن صفحه‌های (پیج) متفاوت در شبکه‌های اجتماعی و بارگذاری مطالب اقدام به جمع آوری اعضا (ممبر) کرده و در نهایت پس از بالا بردن اعضای این صفحه‌ها، اقدام به فروش آن‌ها می‌کنند.

 • گفت‌وگو با رزمنده‌ای که فرمانده‌اش شهید مصطفی چمران بود

  «یوزی» در دست و «ذکر» بر لب

  یکی از راه‌‌های پیروزی،‌داشتن فرمانده و راهبری است که کاربلد باشد.هم استراتژی داشته باشد و بداند که چگونه گروهش را به هدف برساند و هم بلد باشد چگونه در ذهن و دل آدم‌هایش جا باز کند که از او حرف‌ شنویی داشته و آنقدر به او اعتماد کنند که بدون اما و اگر حرفش را عملی کنند.

 • پخت و پزی که برای ایران می کنند (عکس نوشت)

  حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار روز گذشته (چهارشنبه - 30 خرداد 1397) با نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیان داشتند: برخی معاهدات بین المللی ابتدا در اتاق های فکر قدرت های بزرگ و برای تامین منافع و مصالح آنها پخت و پز می شود و سپس با پیوستن دولت های همسو یا دنباله رو یا مرعوب، شکل به ظاهر بین المللی می گیرد

 • واکنش هنرمندان به بازی ایران و اسپانیا

  وحیدِ دیگه ، کفشِ نایکَم نداره/ ای کاش ویدیو چک نبود + تصاویر

  پس از پایان بازی هیجان انگیز ایران و اسپانیا همه‌ی ایران از هنرمند و چهره های شاخص ، بازیگر و ورزشکار و مردم عادی از بازی تیم ملی بسیار خوشحال و راضی بودند و با گشتی کوتاه در شبکه های مجازی می توان این را از واکنش های آنها به این اتفاق به وضوح دید.

 • پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد:

  آدرس ستاد‌های ترخیص خودرو

  مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، آدرس ستاد‌های ترخیص خودرو را اعلام کرد.

 • سفیر سابق ایران در لبنان در گفتگو با جام جم آنلاین

  چریکی که اگر بود برای اسراییل دردسر می‌شد

  سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در بیروت با بیان اینکه در لبنان همواره دو چهره امام موسی صدر و شهید مبارز دکتر چمران در کنار هم تحلیل می شوند، به بروز چالش‌های بزرگ برای رژیم صهیونیستی در صورت زنده بودن این مجاهد نستوه اشاره کرد.