jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۰۶۰۹۸ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۱

چند روزی است بوکسور المپیکی ایران روی رینگ نمی رود و تمرین نمی کند

آقای رییس جای خواب هم به قهرمان تان ندهید!

به گزارش جام جم ورزشی ، احسان روزبهانی برای چندمین بار اردوی تیم ملی بوکس را ترک کرده است.اکبر احدی مربی روزبهانی به رسانه ها گفته روزبهانی برای زیارت و استراحت یک هفته ای عازم مشهد شده است اما اطرافیان بوکسور المپیکی ایران می گویند درست است که روزبهانی برای زیارت به مشهد رفته اما مشکلات او در اردوی تیم ملی پابرجاست و از مسئولان فدراسیون گله مند است.

روزبهانی نخستین ورزشکار ایرانی بود که سهمیه المپیک گرفت اما به نظر می رسد رکورددار مشکلات در بین ورزشکاران المپیکی ایران است. او بارها به فدراسیون ناطق نوری اعتراض کرده است. جالب اینجاست رییس فدراسیون بوکس در گفت و گویی اعلام کرده به روزبهانی سوییت داده است تا جای استراحت و خواب داشته باشد!

این اظهار نظر با توجه به اینکه در همه جای دنیا به ورزشکاران حرفه ای توجه می شود تعجب آور است زیرا فراهم کردن امکانات رفاهی ورزشکاران شاخص جزو وظایف اولیه فدراسیون هاست. ناطق نوری در پاسخ به این پرسش که روزبهانی امکانات بیشتری درخواست کرده گفته است او پول بیشتر می خواهد که ما بیشتر از این نداریم. برود از وزارت ورزش بگیرد.

با این اظهارات بعید هم نیست روزبهانی دوباره قهر کرده باشد زیرا بوکسور تیم ملی حریف تمرینی و اردوهای خارجی می خواهد در شرایطی که رییس فدراسیون مشغول چانه زنی روی کوچکترین مسایل رفاهی برای قهرمان ملی است.انگار جای خواب قهرمان بوکس به مثابه فراهم کردن همه امکاناتی است که او از مسئولان فدراسیون انتظار دارد و فقط با داشتن آن نباید حرف دیگری بزند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: