jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۶۹۳۴۳ ۱۴ دی ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۰

اگر اپلیکیشن‌های جیمیل و میل با تمام ویژگی‌های منحصر‌به‌فردشان کار شما را راه نمی‌اندازند و به ابزاری مناسب‌تر برای مدیریت ایمیل‌هایتان نیاز دارید، می‌توانید اپلیکیشن کاربردی Spark Email را امتحان کنید.

اتاق بایگانی پیشرفته

این اپلیکیشن محبوب سرعت بسیار خوبی در دریافت و ارسال ایمیل‌ها دارد و بسیار سریع‌تر از دیگر اپلیکیشن‌ها شما را از رسیدن نامه الکترونیکی جدید باخبر می‌کند.

همچنین سیستم هوشمند این اپلیکیشن که smart inbox نام دارد، با توجه به نوع کاربری‌تان نامه‌های مهم و غیرمهم را از هم تمییز داده و آنها را در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌دهد.

شما می‌توانید در محیط همان اپلیکیشن به ایمیل‌های خود متن اضافه کرده، عکس و فایل اتچ کرده و برای دیگران ارسال کنید.

رابط کاربری سریع و پویای اپلیکیشن نیز شما را از محیط سنتی اپ‌های جیمیل و میل رهایی می‌دهد. همچنین Spark Email از تمام سرویس‌های میل پشتیانی می‌کند و می‌تواند برعکس اپ جیمیل چند حساب کاربری از چند سرویس مختلف را به ‌صورت همزمان مدیریت کنید.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر