jamejamclick
کلیک شبکه کد خبر: ۷۵۹۹۶۷ ۲۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۵

کارشناسان امنیت اینترنتی روز چهارشنبه اعلام کردند طی هفته گذشته بیش از هزار وب سایت فرانسوی توسط هکرهایی که خود را اسلامگرا معرفی کرده اند مورد حمله قرار گرفته اند.

بیش از ۱۰۰۰ سایت فرانسوی هک شد

به گزارش جام جم کلیک: کارشناسان امنیت اینترنتی روز چهارشنبه اعلام کردند طی هفته گذشته بیش از هزار وب سایت فرانسوی توسط هکرهایی که خود را اسلامگرا معرفی کرده اند مورد حمله قرار گرفته اند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، اکثر این حملات سایبری علیه سایت های به نسبت کوچکی که به دستگاه های دولتی، دانشگاه ها و کلیساها تعلق داشتند صورت گرفته است.

هکرها شعارهایی «مرگ بر فرانسه» و «مرگ بر شارلی» را در سایت هایی که مورد حمله قرار می دادند درج کرده اند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از پاریس،‌ کارشناسان مسائل امنیت اینترنتی اعلام کردند که هکرهای «شمال افریقا و موریتانی» مسئولیت این حملات سایبری را بر عهده گرفته اند.

این هکرها از روز هفتم ژانویه، یعنی روز حمله به دفتر نشریه شارلی ابدو، تا کنون به اهداف خود حمله کرده اند. آنها تهدید کرده اند شدت حملات خود را در پانزدهم ژانویه افزایش خواهند داد.

منبع: الف

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر