jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۸۲۵۸۰ ۲۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۰

سری جدید مسابقه «نشان برتر» با اجرای حسین رفیعی و هومن ستوده در 64 قسمت 70 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه دو تولید می‌شود.

حسین رفیعی و اجرای سری جدید «نشان برتر»

تهیه‌کننده نشان برتر گفت تولید سری پنجم این برنامه تلویزیونی تا سه هفته دیگر در دانشگاه شهید عباسپور آغاز می‌شود. وی افزود: در این سری از نشان برتر 64 تیم در قالب هشت گروه هشت نفری در سه مرحله میدانی، رقابتی و آبی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در نهایت یک تیم از هر هشت گروه به مرحله نهایی صعود خواهد کرد.

پورمقیمی گفت: با توجه به این موضوع که بخشی از این مسابقه در زیر آب و بخشی در زمین گل‌آلود طراحی شده، لازم است که شرکت‌کنندگان از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشند، در حقیقت این مسابقه مراحل بسیار دشواری دارد و تصور نمی‌کنم هر کسی از پس آن بربیاید. وی تصریح کرد: نشان برتر رقابتی جدی بین شرکت‌ها، سازمان‌ها، موسسات و ارگان‌های برتر است که با هدف ایجاد الگوی همکاری بین افراد و گروه‌ها تولید می‌شود.عوامل سازنده این برنامه عبارتند از: کفایتی کارگردان، محمد نداف تصویربردار، منصور شهباززاده صدابردار و علیرضا چنگیزی مدیرتولید. (روابط عمومی شبکه دو)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر