jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۲۶۰۶۷ ۱۰ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۲:۱۷

درخواست پلیس از شهروندان؛

این کلاهبردار را شناسایی کنید +عکس

از کلیه شهروندان درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص این شخص را از طریق شماره ۵۵۶۲۱۸۴۴ در اختیار پلیس آگاهی قرار دهند.

این کلاهبردار را شناسایی کنید +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، در مورخه ۲۴ اردیبهشت امسال طی تماس فردی میانسال با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، از وقوع یک فقره کلاهبرداری توسط شخصی ناشناس به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شکایت می‌کند.

بر این اساس در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کلاهبرداری و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۱۲ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی در اظهاراتش گفت: شخصی حدوداً ۳۵ ساله با مراجعه به مغازه طلا فروشی ام با انجام اقدامات متقلبانه موفق به کلاهبرداری ارز و سکه به ارزش یک میلیارد ریال شده و بلافاصله متواری شده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ و به جهت شناسایی و دستگیری متهم پرونده، دستور انتشار تصویر بدست آمده از کلاهبردار از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، مخفیگاه یا محل‌های تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۵۵۶۲۱۸۴۴ در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم ازسوی مقام قضایی صادر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: