jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۱۲۰۸۳۴۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۵:۴۲

با حضور محمدمهدی رسولی، سیدمهدی شجاعی و محمدرضا علیمردانی

مراسم رونمایی «مناجات‌الغافلین» برگزار می‌شود

آیین رونمایی از کتاب «مناجات الغافلین» اثر محمد مهدی رسولی پنج‌شنبه 9خردادماه ساعت 21:30،‌ در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

مراسم رونمایی «مناجات‌الغافلین» برگزار می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی نشر جام‌جم، آیین رونمایی از کتاب «مناجات الغافلین» اثر محمدمهدی رسولی، با حضور جمعی از هنرمندان، نویسندگان و اصحاب فرهنگ و هنر در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد.

رونمایی از کتاب چاپی و صوتی «مناجات‌الغافلین» و سخنرانی سید مهدی شجاعی و محمدمهدی رسولی از اهم برنامه‌های این رویداد فرهنگی است.

همچنین در این مراسم که نجمه جودکی، اجرای آن را برعهده دارد، محمدرضا علیمردانی، گوینده کتاب صوتی مناجات‌الغافلین، نیز بخش‌هایی از کتاب را اجرا خواهد کرد.

بنابر این گزارش، در مراسم رونمایی از کتاب مناجات الغافلین که توسط نشر جام جم و باهمکاری باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد، حضور برای عموم آزاد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر