jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۱۸۸۱۵۵ ۰۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۰:۳۸

شبکه رادیویی تهران امروز در برنامه «تهران ورزشی» آخرین اخبار و رویدادهای بازی ایران و ژاپن را که بعد از 15 سال در رقابت های جام ملت های آسیا باهم روبه رو می شوند، به سمع هواداران تیم ملی می رساند.

ایران - ژاپن؛ 15 سال بعد

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی تهران، تیم ملی فوتبال ایران امروز از ساعت 17 و 30 دقیقه، در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا در ورزشگاه هزا بن زاید شهر العین، به مصاف ژاپن خواهد رفت.

شبکه رادیویی تهران با ویژه برنامه «تهران ورزشی» از ساعت 17 تا 20 و 15 دقیقه این رویداد مهم ورزشی را پوشش می دهد.

دو تیم برای رسیدن به فینال انگیزه زیادی دارند و حالا طرفداران فوتبال ایران نیز امیدوارند بعد از سالها به دیدار نهایی برسیم تا جام قهرمانی را از آن خود کنیم. علاوه بر پوشش خبری این رویداد با حضور مهمان‌های ویژه در حوزه فوتبال، آخرین شرایط و احوال بازیکنان، حال و هوای حاکم بر بازی و حواشی را به سمع شنوندگان می رسانیم.

مرتضی فنونی‌زاده بازیکن سابق فوتبال و مجتبی تقوی بازیکن سابق و مربی فوتبال امروز مهمان برنامه تهران ورزشی خواهند بود.

محمدهادی نه برادر تهیه کننده، محمد میر کارشناس مجری، فربد رحیم مقدم مجری، وحید سلیمانی کارشناس داوری، نوید استاد رحیمی گزارشگر از رادیو تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز شما دوستداران فوتبال را همراهی می کنند.

«مسابقه ایران و ژاپن در شرایطی برگزار می شود که سالهاست این دو تیم مسابقه رسمی با هم نداشتند. آخرین بار ایران و ژاپن در مقدماتی جام جهانی 2006 با هم روبه رو شدند اما آخرین تقابل شان در جام ملت های آسیا به سال 2004 برمی گردد. 15 سال قبل زمانی که برانکو ایوانکوویچ هدایت ملی پوشان را برعهده داشت».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر