jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۰۶۸۳۰۲ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۹

با بازگشت تلفن‌های هوشمند نوکیا به بازار و معرفی نوکیا ۸، امید در دل علاقه‌مندان این برند روشن شده است.

استقبال بی‌نظیر کاربران از نوکیا 8

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از کلیک، به نظر می‌رسد شرکت HMD در تولید موبایل‌های نوکیا موفق عمل کرده است، چرا که طبق نظرسنجی‌های به عمل آمده از هر دو نفر، یک نفر (یعنی ۵۰ درصد مردم) نظر مساعدی نسبت به این برند دارد.

گفته می‌شود بسیاری از علاقه‌مندان، نظر مثبتی نسبت به نوکیا ۸ داشته‌اند؛ با این وجود، همان‌طور که از برند نوکیا انتظار می‌رود، علاقه‌مندان به دنبال مدل بسیار خوش‌ساخت‌تری از این شرکت هستند. پنل نوکیا ۸ یکی از موارد مورد انتقاد در این مدل است که با اقبال عموم نیز مواجه نشده است.

همچنین، پردازنده اسنپ دراگون ۶۰۰ این مدل، از پس انتظارات برنیامده و در حد مدل پرچم‌دار یک شرکت نیست؛ اما توجه داشته باشید که این برند، کمتر از یک سال است که به بازار بازگشته است.

شاید با تغییر و کوچک‌تر شدن قاب این مدل و ساخت صفحه‌نمایش OLED در سری‌های بعدی، جایگاه این برند در بازار بالاتر برود. دوربین و تصاویر بسیار باکیفیت نوکیا ۸، همانند مدل‌های سال‌های دور این برند، بسیار مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفته و همین امر باعث شده که مردم عمیقاً به این گوشی علاقه نشان دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر