jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۰۶۸۳۰۲ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۹

با بازگشت تلفن‌های هوشمند نوکیا به بازار و معرفی نوکیا ۸، امید در دل علاقه‌مندان این برند روشن شده است.

استقبال بی‌نظیر کاربران از نوکیا 8

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از کلیک، به نظر می‌رسد شرکت HMD در تولید موبایل‌های نوکیا موفق عمل کرده است، چرا که طبق نظرسنجی‌های به عمل آمده از هر دو نفر، یک نفر (یعنی ۵۰ درصد مردم) نظر مساعدی نسبت به این برند دارد.

گفته می‌شود بسیاری از علاقه‌مندان، نظر مثبتی نسبت به نوکیا ۸ داشته‌اند؛ با این وجود، همان‌طور که از برند نوکیا انتظار می‌رود، علاقه‌مندان به دنبال مدل بسیار خوش‌ساخت‌تری از این شرکت هستند. پنل نوکیا ۸ یکی از موارد مورد انتقاد در این مدل است که با اقبال عموم نیز مواجه نشده است.

همچنین، پردازنده اسنپ دراگون ۶۰۰ این مدل، از پس انتظارات برنیامده و در حد مدل پرچم‌دار یک شرکت نیست؛ اما توجه داشته باشید که این برند، کمتر از یک سال است که به بازار بازگشته است.

شاید با تغییر و کوچک‌تر شدن قاب این مدل و ساخت صفحه‌نمایش OLED در سری‌های بعدی، جایگاه این برند در بازار بالاتر برود. دوربین و تصاویر بسیار باکیفیت نوکیا ۸، همانند مدل‌های سال‌های دور این برند، بسیار مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفته و همین امر باعث شده که مردم عمیقاً به این گوشی علاقه نشان دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر