stats
 • رئیس مرکز سنجش دانشگاه آزاد:

  بررسی دوره کاردانی پیوسته در وزارت علوم

  رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: وزارت علوم درمورد دوره کاردانی پیوسته تصمیم گیری خواهد کرد، حذف رشته های کاردانی پیوسته به علت مهارتی بودن این رشته ها خسارت بزرگی است.

 • فرصتی به نام مدیریت محلی

  موضوع حکومت‌های ملی و محلی بحثی است که در دنیای امروز بخوبی پذیرفته شده و به دلایل فراوان از آن استقبال و در بسیاری از کشورها نیز به اجرا درآمده است.

 • جام‌جم ضرورت یکصدایی برای احیای حقوق شهروندی را بررسی می‌کند

  «داد» ستانی دادستان‌ها

  هر دادستان به محض پوشیدن ردای مدعی‌العمومی، 314 وظیفه روی شانه‌هایش می‌نشیند، دایره‌ای چنان بزرگ که تقریبا همه چیز در آن می‌گنجد و بسختی موضوعی یافت می‌شود که تیغ دادستان در آن برا نباشد.

 • جای خالی خیران سلامت در حوزه ‌پیشگیری

  این روزها عامل بیش از 80 درصد مرگ و میرها، ابتلا به بیماری‌های غیرواگیر است. به دلیل تغییر سبک زندگی، تغذیه فست فودی، زندگی شهرنشینی، کم‌تحرکی و اضطراب‌های روزمره، آمار ابتلا به بیماری‌های غیرواگیری مثل سرطان، دیابت، فشار خون و سکته‌های قلبی و مغزی در حال افزایش است.

 • عفونت، راز مگوی بیمارستان‌ها

  بیمار با هزار امید و آرزو به بیمارستان مراجعه می‌کند، اما درنهایت به دردی بزرگ‌تر دچار می‌شود. چند دهه است عفونت بیمارستانی به عنوان یکی از شایع‌ترین دلایل مرگ در بیمارستان‌های کشور ما شناخته می‌شود، در حالی که بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته، بخوبی توانسته‌اند عفونت‌های بیمارستانی را کنترل کنند.

 • مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران:

  خلاقیت های دانشجویان به ارتقای کیفیت محیطی باغ کتاب کمک می کند

  مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه در باغ کتاب تهران جلوه ای از مبانی نظری شهرسازی را می توان مشاهده کرد، گفت:ایده ها و خلاقیت های دانشجویان شهر سازی در استفاده بهینه از کالبدهای فیریکی شهری بسیار حایز اهمیت است.

 • آقا معلم، مدیر گورستان خودرو + عکس

  معلم ادبیات سال‌های نه چندان دور، الان صاحب گاراژی است که خودروهای اسقاطی در آن‌جا آرمیده‌اند، او از بین این همه خودرو، پژو 504 را بیشتر می‌پسندد و می‌گوید: در این 4 سال فقط یک بار لنتش را عوض کرده است.