• آلودگی هوا در راه شهرهای پرجمعیت و صنعتی

  مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش محسوس دما در شمال و غرب کشور گفت: از فردا تا روز پنج شنبه (۱۹ تا ۲۲ آذر) در شهرهای پرجمعیت و صنعتی افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا، پدیده غالب پیش‌بینی می‌شود.

 • باهر در گفت‌وگو با جام‌جم آنلاین:

  «سلبریتی‌ها» مغز متفکر نیستند؛ از آن‌ها نظر نخواهید

  پروفسور حسین باهر، فوق تخصص رفتارشناسی گفت: متاسفانه امروز سلبریتی‌ها حتی در موقعیت‌های حساسی مانند انتخابات دخالت کرده و اذهان مردم را برای رای به کاندیدای مورد نظرشان تحت تاثیر قرار می‌دهند در حالی که آن‌ها مغز متفکر سیاسی نیستند تا بتوانند برای دیگران تعیین تکلیف کنند.

 • یک متخصص جامعه‌شناسی در گفت‌وگو با جام‌جم آنلاین:

  اظهار نظرهای سلبریتی‌ها بر اساس منافع ‌مالی‌شان است

  مردم باید توجه کنند سرمایه‌داران برای کسب سود و تبلیغ کالاهای خودشان سراغ افراد مشهور می‌روند بنابراین منطقی نیست که به هر اطلاعاتی از سوی سلبریتی‌ها اعتماد کنند.

 • رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح:

  طرح جریمه ریالی سربازی تمدید نمی شود

  رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که طرح جریمه ریالی سربازی در سال آینده تمدید نخواهد شد.

 • رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد

  وقوع سیل و آبگرفتگی در 8 استان

  رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل در 8 استان کشور گفت: بیش از 10 هزار نفر در 54 شهر و روستا به دلیل این حادثه امدادرسانی شدند.

 • رئیس اداره نیروی انسانی وظیفه عمومی خبر داد

  حذف طرح خرید غیبت سربازی در سال ۹۸/مدت خدمت سربازی افزایش نمی‌یابد

  رئیس اداره نیروی انسانی مشمولان وظیفه عمومی ستاد کل نیرو‌های مسلح از حذف طرح خرید غیبت سربازی در سال آینده خبر داد و گفت: مشمولان در وقت قانونی اعزام به خدمت اقدام کنند.

 • برخورد با خودروهای آلاینده و حادثه‌ ساز از امروز

  «طاهر» کلید خورد

  رئیس پلیس راهور پایتخت از اجرای طرح «طاهر» توسط این پلیس خبر داد و گفت: برخورد با خودروهای آلاینده، دودزا، حادثه‌ساز، مخل امنیت اخلاقی و دارای پلاک مخدوش در دستور کار پلیس راهور پایتخت است.

 • تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم فعالیت سامانه بارشی فعال بر روی کشور، خبر داد و گفت: امروز در مناطق مختلف کشور از جمله استان‌های زنجان، قزوین، تهران البرز و سمنان بارش باران و وزش باد خواهیم داشت.

 • کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد:

  بارندگی در بسیاری از مناطق کشور

  کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به فعال بودن سامانه بارشی در نیمه غربی کشور، از بارندگی در بسیاری از مناطق خبر داد.

 • وزش باد شدید در تهران

  مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به وزش باد شدید در پایتخت طی امروز و فردا (۱۵ و ۱۶ آذر) گفت: وزش باد سبب کاهش غلظت آلاینده‌های تجمع‌ یافته و بهبود نسبی کیفیت هوای تهران می‌شود.