مهماندار در گفتگوی ویژه خبری:

ایران به ازای هر 10 هزار وسیله نقلیه 6 نفر کشته دارد

محمدرضا مهماندار معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور در برنامه گفتگوی ویژه خبری (شنبه 3 مرداد) درباره آمار حوادث رانندگی گفت: اگر مقیاس ما کشته به ازای هر 10 هزار وسیله نقلیه باشد در حال حاضر ایران به ازای هر 10 هزار وسیله نقلیه 6 نفر کشته دارد که این آمار در اروپا 2.7 و در آسیا 10.2 نفر است.

گفتگوی ویژه خبری

توضیحات رئیس ستاد بحران درباره سیلاب غافلگیری + فیلم

در گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه شب (31 تیر) ریشه های سیلاب چند روز گذشته که باعث جان باختن 16 نفر از هموطنانمان شد با حضور نجار رئیس ستاد مدیریت بحران کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مشروح این گفتگو را ببینید.

ولایتی در گفت‌وگوی ویژه خبری:

هیچ بخشی از مواد غنی‌سازی شده از کشور خارج نخواهد شد

علی‌اکبر ولایتی مشاور بین‌الملل مقام معظم رهبری در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: یکی از نقاط قوت توافق وین این است که هیچ بخشی از مواد غنی‌سازی شده، چه به صورت قرصی که درون میله‌های سوخت قرار می‌گیرد و چه به صورت‌های دیگر از کشور خارج نخواهد شد.

عراقچی در گفتگوی ویژه خبری:

قطعنامه با توافق متفاوت است

سیدعباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده کشورمان با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای پرداخت و گفت: قطعنامه امروز شورای امنیت اولین گام توافق وین است که این خواسته همه اعضا به خصوص جمهوری اسلامی ایران بود.

فلاحت پیشه درگفتگوی ویژه خبری:

55 روز تا توافق نهایی فرصت داریم

حشمت الله فلاحت پیشه استاد علوم سیاسی در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته با اشاره به پیش نویس جمع بندی مذاکرات ایران و 1+5 گفت:حدود 55 روز تا توافق نهایی فرصت داریم و امیدواریم اعضای تیم مذاکره هسته ای موارد ابهام را مد نظر داشته باشند.

جای خالی مدیریت در حفاظت از جنگل‌های کشور

سال‌هاست آتش بیش از پیش همدم درختان جنگل‌ها و مراتع ایران شده است؛ آتشی که این بار برخلاف طبیعتش نه با سرخی بلکه با سیاهی می‌سوزاند و حاصلی جز نابودی کامل درختان تا چند سال آینده؛ به نقلی 30 و به نقلی دیگر 50 سال ندارد.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

چگونگی بررسی توافق هسته ای در مراجع قانونی

چگونگی بررسی توافق هسته ای در مراجع قانونی موضوع مورد بحث گفتگوی ویژه خبری شب گذشته بود که با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن ابوترابی فرد نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی مطرح شد.

نهاوندیان در گفتگوی ویژه خبری:

قدرت بین‌المللی ایران در مذاکرات ثابت شد

محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شب گذشته (سه شنبه 23 تیر) با اشاره به این که قدرت بین‌المللی ایران در مذاکرات ثابت شد گفت: با پیروزی کامل توانستیم تحریم‌ها را پس بزنیم البته تحریم‌ها بی هزینه نبود اما این ملت به پای حقوق خود می‌ایستد

علاءالدین بروجردی در گفتگوی ویژه خبری:

در آستانه توافق مشترک هستیم

رئیس کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس توافقنامه احتمالی هسته ای را بررسی و بر آن نظارت خواهد کرد.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

ساعات پایانی مذاکرات وین

ساعات پایانی مذاکرات وین امشب 21 تیر در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور حشمت الله فلاحت پیشه تحلیل گر مسائل سیاست خارجی مورد بررسی قرار گرفت.

محسن رضایی در گفتگوی ویژه خبری :

تأیید نهایی توافق در تهران و واشنگتن انجام می شود

محسن رضایی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب شبکه دو سیما افزود: همه راه ها به روی آمریکایی ها بسته است و آنها توان حمله نظامی و افزایش تحریم ها را ندارند. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: توافق با 1+5 دو مرحله دارد که یکی آن چیزی است که روی میز است و دیگری آن چیزی که در تهران و واشنگتن تأیید می شود.

خرازی در گفتگوی ویژه خبری:

رسانه​ها در موضوع هسته ای باید در جهت منویات رهبری گام بردارند

سید محمد صادق خرازی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما درباره احتمال امضای توافق هسته ای میان ایران و گروه 1+5 افزود: از نظر سیاسی برای همه کشورها مهم است که به توافق جامع وکامل برسند اما دو سه بحث در مورد پی ام دی و تحریم ها وجود دارد که در حال مذاکره است . مشروح این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری عنوان شد

بودجه قرآنی کشور به ۲۵۸ میلیارد تومان می رسد

محمد انجم شعاع رئیس هیئت بررسی و پایش راهبردی شورای عالی توسعه قرآنی کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شب گذشته گفت: بودجه قرآنی دستگاه ها امسال ۵۸ میلیارد تومان است که با بودجه اختصاص یافته ۲۰۰ میلیاردی و تصویب مجلس در مجموع این رقم به ۲۵۸ میلیارد تومان می رسد. مشروح این گفتگو را ببینید.

محبیان در گفتگوی ویژه خبری

باید طوری مذاکره کنیم که جای سوء استفاده از واژه ها نباشد

امیر محبیان در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب که با عنوان تلاش برای حفظ حقوق ملت به مذاکرات هسته ای جاری پرداخت افزود: غربیها یک خط تبلیغاتی را دنبال و ضرب الاجلی را برای ایران مطرح می کنند در صورتیکه این ضرب الاجل برای خود آمریکا و اوباماست. مشروح این گفتگو را ببنید.

رئیس سازمان خصوصی سازی در گفتگوی ویژه خبری:

دولت به بخش خصوصی به عنوان دشمن نگاه می‌کرد

میرعلی اشرف عبدالله پورحسینی معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی چهارشنبه شب 10 تیر در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی بخش خصوصی سازی و یا تشکیل دستگاه های شبه دولتی پرداخت. وی یکی از مخالفت های صورت گرفته در طول 9 سال گذشته را دولت های وقت اعلام کرد و اظهار داشت: در برخی از برهه های زمانی دولت ها علاوه بر این که تمایلی به واگذاری نداشتند بلکه به بخش خصوصی به عنوان یک دشمن می نگریستند.

آصفی در گفتگوی ویژه خبری:

به هم زدن میز مذاکره از سوی آمریکایی‌ها خودکشی سیاسی است

حمیدرضا آصفی سخنگوی اسبق وزارت خارجه شب گذشته9 تیر در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی مذاکرات وین پرداخت. وی در بخش هایی از این گفتگو افزود: اگر آمریکایی‌ها اوضاع را سوء محاسبه و اشتباه کنند و میز مذاکره را به گونه‌ای به هم بزنند که به تفاهم نرسیم، این یک خودکشی سیاسی است؛ لذا من احتمال قوی را در رسیدن به یک تفاهم می‌دانم. ضمن این که این تفاهم می‌تواند یک تفاهم حداکثری نباشد.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد کارکنان بیمارستان ها

در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته «طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد کارکنان بیمارستان ها» با حضور محمد شریفی مقدم عضو شورای عالی نظام پرستاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه 3 تیر 94

تب کریمه کنگو ؛ کنترل شده یا در شرایط هشدار؟

«تب کریمه کنگو؛ کنترل شده یا در شرایط هشدار؟» موضوع گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه 3 تیر 1394 بود که از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.داریوش جهان پیما نماینده سازمان دامپزشکی کشور و دکتر محمود نبوی معاون مرکز مدیریت بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت، مهمانان این برنامه بودند.

گفتگوی ویژه خبری دوشنبه اول تیر 94

کیفیت خودروهای تولید داخل

«کیفیت خودروهای تولید داخل» موضوع گفتگوی ویژه خبری دوشنبه اول تیر 94 بود که از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.علی علیلو نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی و مجتبی استاد رحیمی معاون کیفیت شرکت ایران خودرو مهمانان این برنامه بودند.

گفتگوی ویژه خبری یکشنبه 31 خرداد 1394

شفاف سازی آزمون های استخدامی

«شفاف سازی آزمون های استخدامی» موضوع گفتگوی ویژه خبری یکشنبه 31 خرداد 1394 بود که از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.مهمان این برنامه عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بود.

قبلی۶بعدی