گفتگوی ویژه خبری 25 مهر 94

بررسی سیاست های جدید اقتصادی دولت

جزییات سیاست های جدید اقتصادی دولت اعلام شد. این سیاست ها دو بخش کاملا متفاوت دارد که هر دو یک هدف را دنبال می کنند.به همین مناسبت مهمانان برنامه گفتگوی ویژه خبری این سیاست ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

چه کسانی برای نخبگان بلیت بدون بازگشت می گیرند؟!

در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته به موضوع چه کسانی برای نخبگان بلیت بدون بازگشت می گیرند؟! با حضور دکتر غلامعلی منتظرمعاون پژوهش بنیاد ملی نخبگان و دکتر علی مقداری عضو هیات علمی دانشگاه شریف بررسی شد. مشروح این گفتگو را ببینید

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

طرح اقدام متناسب و متقابل ایران در اجرای برجام

طرح اقدام متناسب و متقابل ایران در اجرای برجام در گفتگوی ویژه خبری 20 مهر ماه با حضور کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و همچنین اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد؛

کمیسیون امنیت ملی صلاحیتش پایین تر از کمیسیون برجام است

موضوع برجام در صحن علنی مجلس شنبه شب 18 مهر ماه با حضور سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون ویژه برجام و جواد جهانگیرزاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگوی ویژه خبری مورد بررسی قرار گرفت.

وزیر اقتصاد در گفت‌وگوی ویژه خبری عنوان کرد:

مواجهه اقتصاد ایران با ۲ تکانه بزرگ

علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه 2 سیما در خصوص نامه مشترک 4 وزیر کابینه به رئیس جمهور گفت: در حال حاضر جامعه ما در شرایط حساسی قرار گرفته و از دو تکانه شدید که از خارج از کشور وارد شد در حال عبور است این در حالی است که آمارهای اقتصادی نشان می‌دهد که کشور در آستانه رونق قرار گرفته است.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد؛

از ابتدا تشکیل کمیسیون ویژه برجام اشتباه بود!

مهرداد بذرپاش و غلامرضا تاج‌گردون اعضای کمیسیون برجام یکشنبه شب 12 مهر به بررسی گزارش کمیسیون برجام پرداختند.

«هفت» متفاوت آغاز کرد

گفتگوی بهروز افخمی و فریدون جیرانی درباره هفت + فیلم

سری جدید برنامه «هفت» شب گذشته با اجرا و کارگردانی بهروز افخمی با شکل و شمایلی متفاوت به روی آنتن رفت. بخشی از این برنامه به گفت‌وگوی فریدون جیرانی و بهروز افخمی درباره رویکرد برنامه «هفت» اختصاص داشت. مشروح این گفتگو را ببینید.

محسن رضایی در گفتگوی ویژه خبری:

اگر تهدید رهبری نبود، سعودی‌ها همکاری نمی‌کردند+فیلم

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگوی ویژه خبری پنجشنبه شب 9 مهر ماه به بررسی حادثه منا و سیاست‌های منطقه‌ای آل‌سعود پرداخت.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد؛

هیچ ایرانی بدون اجازه دولت در مکه دفن نخواهد شد

سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه شب (8 مهرماه) به بررسی سخنان امروز مقام معظم رهبری و همچنین بررسی آخرین اطلاعات از گروه اعزامی به مکه برای پیگیری فاجعه منا پرداختند. مشروح این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

دلیل اصلی حادثه منا

یکی از شاهدان عینی حادثه منا علت اصلی این حادثه را بسته شدن شاهره اصلی ورود به جمرات دانست و گفت: علاوه بر بسته شدن شاهراه اصلی راه های فرعی هم بسته بود. حمیدرضا دشت چی خبرنگار و از شاهدان عینی حادثه منا و لیالی رئیس اسبق سازمان حج و زیارت در گفتگوی ویژه خبری دوشنبه شب 6 مهر به پیگیری حادثه غم انگیز منا پرداختند.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

آخرین ابعاد فاجعه منا

در گفتگوی ویژه خبری جمعه شب سوم مهر آخرین ابعاد فاجعه منا با حضور دکتر اسداللهی کارشناس منطقه و خاورمیانه بررسی شد.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد:

علل حضور آمانو در تهران

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون برجام و بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی یکشنبه شب 29 شهریور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی علل حضور آمانو در تهران پرداختند.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

چگونگی مقابله با بلایای طبیعی

چگونگی مقابله با بلایای طبیعی شنبه شب (28 شهریور) در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور ناصر چرخ ساز سرپرست سازمان امداد و نجات و مرتضی اکبرپور معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در گفتگوی ویژه مطرح شد

اقتصاد مقاومتی سپر نفوذ ناپذیر محسوب می شود

محمدجواد ایروانی عضو مجمع تشخیص مصلحت و احمد میدری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و احمد توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه شب 25 شهریور به بررسی موضوع کمین برای نفوذ اقتصادی در کشور پرداختند.

در برنامه گفتگوی ویژه خبری مطرح شد:

واکاوی حادثه دلخراش مسجد الحرام

در برنامه گفتگوی ویژه خبری شب گذشته حادثه دلخراش مسجدالحرام با حضور دکتر محمود گلابچی چهره ماندگار مهندسی معماری و شهرسازی واکاوی شد.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

سرمایه صرافی ها در 7 کلانشهر باید 4 میلیارد باشد

عبدالمهدی ارجمندنژاد مدیر کل مجوزهای بانکی بانک مرکزی، عبدالکرمی رجبی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و مسعودی مسئول انجمن صرافان تهران در گفتگوی ویژه خبری یکشنبه شب 22 شهریور به بررسی موضوع فعالیت صرافی های غیرمجاز پرداختند.

توکلی در گفتگوی ویژه خبری :

در واگذاری مجتمع المهدی منافع دولت تامین نشده است

احمد توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی و پورحسینی رئیس سازمان خصوصی سازی در گفتگوی ویژه خبری شنبه شب 21 شهریور به بررسی موضوع واگذاری مجتمع آلومینیوم المهدی پرداختند.

یک کارشناس بازار سرمایه:

بورس در انتظار فضایی جدید است

به دنبال شکست جمهوریخواهان در اولین رای‌گیری درباره تصویب قطعنامه ضد برجام در پنجشنبه گذشته، اکنون افق‌های تازه‌ای درباره تصویب این موافقت‌نامه ایجاد شده و فضای اجرای آن روشن به نظر می‌رسد. این در حالی است که بازارهای داخلی کشورمان معمولا به این رویدادهای سیاسی واکنش نشان داده‌اند، اما پرسش اصلی اینجاست که ایجاد این فضای تازه درباره تحریم‌های ایران باعث چه واکنشی در بازارهای مالی کشورمان خواهد شد؟

صدرعاملی در گفتگوی ویژه خبری:

چشم انداز روشنی برای سینمای ایران مشخص نیست

رسول صدرعاملی کارگردان سینما و اکبر نبوی منتقد سینما پنجشنبه 19 شهریور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی وضعیت سینمای امروز ایران پرداختند.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

رمزگشایی نقشه راهی برای نفوذ

گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه شب 18 شهریور با موضوع «رمزگشایی نقشه راهی برای نفوذ» با حضور دکتر سیدجلال دهقانی فیروزآبادی استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل و محسن اسلامی رایزن سابق فرهنگی ایران در نیویورک بررسی شد.

قبلی۴بعدی