در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد:

شبکه ملی اطلاعات حافظ حریم خصوصی ایرانیان است

رسول جلیلی عضو شورای عالی فضای مجازی کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب 14 شهریور به بررسی دور جدید شورای عالی فضای مجازی پرداخت.

ملاوردی در گفتگوی ویژه خبری:

نزدیک به 10 درصد معتادان را زنان تشکیل می‌دهند

شهین دخت ملاوردی معاون امور زنان ریاست جمهوری با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه شب (11 شهریورماه) به بررسی موضوع افق پیش روی زنان و خانواده پرداخت و گفت: در حال نهایی کردن بانک جامع اطلاعاتی زنان سرپرست خانوار در راستای طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار هستیم.

امیر سرتیپ اسماعیلی در گفتگوی ویژه خبری:

سامانه اس 300 با پیگیری دولت وارد کشور خواهد شد

امیر سرتیپ اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری دوشنبه شب ( 9 شهریور) به بررسی موضوع پدافند هوایی در کشور پرداخت. مشروح این گفتگو را ببینید

حناچی: گسل​های اصلی و فرعی تهران شناسایی شدند

پرویز حناچی معاون وزیر راه و شهرسازی، پژمان پشمچی زاده معاون شهرسازی و شهرداری تهران و خسروی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو ویژه خبری یکشنبه شب (8 شهریورماه) به بررسی موضوع رعایت اصول مقاوم سازی ساختمان ها پرداختند. معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تمام گسل های اصلی و فرعی تهران شناسایی شده اند گفت: اصلی ترین بهانه برای عدم رعایت ساخت و سازهایی که روی گسل ها انجام می شود بهانه های مالی است. مشروح این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد:

افزایش 5 درصدی قیمت جهانی نفت عامل نوسانات امروز بورس بود

امیر هامونی مدیر عامل شرکت فرابورس و سید مصطفی صفاری استاد دانشگاه با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب ( 7 شهریور ماه) به بررسی موضوع مدیریت در بازار سرمایه پرداختند. مشروح این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

دغدغه‌های کاری و اجتماعی پزشکان

دغدغه‌های کاری و اجتماعی پزشکان یکشنبه شب (یکم شهریور ماه) در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور لعبت گرانپایه جراح و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و سید حسن امامی رضوی قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

لاریجانی در گفتگوی ویژه خبری

بهتر است مجلس نظر موافق به برجام بدهد

محمد جواد لاریجانی کارشناس مسائل سیاسی و بین‌الملل در گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه شب ( 28 مرداد ماه) به بررسی موضوع برجام در مجلس شورای اسلامی پرداخت.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد:

موسسه مالی و اعتباری میزان پاشنه آشیل وزیر اقتصاد

نماینده موافق استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی در مجلس با بیان این که بحث مؤسسات مالی و اعتباری یکی از محورهای استیضاح طیب نیا است گفت: به طور خاص موسسه مالی و اعتباری میزان پاشنه آشیل استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی است. موسی‌الرضا ثروتی نماینده مجلس و موافق استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی و غلامرضا تاج‌گردون نماینده مجلس شورای اسلامی و مخالف استیضاح وزیر اقتصادی و دارایی در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه 27 مرداد ماه به بررسی پشت صحنه استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی پرداختند.

در گفت‌وگوی ویژه خبری مطرح شد:

خرازی: مهار و کنترل ایران هدف آمریکاست

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و سیدمحمد صادق‌خرازی سفیر اسبق ایران در سازمان ملل و حسین شیخ‌الاسلام مشاور امور بین‌الملل مرکز شورای اسلامی در گفت‌وگوی ویژه خبری (دوشنبه 26 مرداد ماه) به بررسی موضوع آینده‌نگری پس از توافق احتمالی پرداختند. مشروح این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

بانک ها به صنایع کوچک لطمه زدند

در برنامه گفتگوی ویژه خبری شب گذشته مسائل و مشکلات صنایع کوچک با حضور عباس امیرحسینی تولید کننده صنایع کوچک و فرشاد مقیمی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان صنایع کوچک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مشاور فرهنگی رئیس جمهور در گفتگوی ویژه خبری:

این دولت بیشترین فضا را به رسانه‌ها داده است

حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته (شنبه 17 مرداد) گفت: رسانه‌ها هر چه قوی‌تر باشند نظارتشان بر فعالیت‌های دولت نیز بیشتر می‌شود ضمن این که معتقدم که این دولت بیشتری فضا را به رسانه‌ها به خصوص رسانه های بزرگ و قدرتمند داده تا آن‌ها بتوانند اعمالش را مورد نظارت قرار دهند و مصداق این سخن نیز حجم عظیم انتقاداتی است که از دولت در رسانه‌ها به خصوص در صدا و سیما وجود دارد. مشروح این گفتگو را ببینید.

رئیس انجمن خودروسازان: در گفتگوی ویژه خبری

قیمت خودرو کاهش پیدا نمی‌کند

رضا شیوا رئیس شورای رقابت، علی‌ارسلان منصوری رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو و احمد نعمت‌بخش رئیس انجمن خودروسازان در گفت‌وگوی ویژه خبری چهارشنبه چهاردهم مرداد به بررسی تحولات بازار خودرو پرداختند. رئیس انجمن خودروسازان با بیان این که قرار است خودروی جدید 30 تا 40 درصد قطعات ساخت داخل را داشته باشد، بیان کرد: قیمت خودرو کاهش پیدا نمی‌کند. مشروح این گفتگو را ببینید

در گفتگوی ویژه خبری صورت گرفت

بررسی حقوقی قطعنامه 2231 شورای امنیت

حسن سواری و میر شافع از اساتید حقوق بین‌الملل کشورمان در گفت‌وگوی ویژه خبری دوشنبه شب (12 مرداد ماه) به بررسی حقوقی قطعنامه 2231 شورای امنیت پرداختند.

گفتگوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور با مردم + فیلم

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری شب گذشته درگفت و گوی زنده تلویزیونی با مردم، مهمترین مسایل داخلی و بین المللی را تشریح کرد. فیلم کامل این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد،

عدم وجود سیستم هشدار در صورت بروز زلزله در تهران

غلامرضا پورحیدری رئیس انجمن علمی مدیریت بحران ایران و احمد صادقی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در گفت‌وگوی ویژه خبری شنبه دهم مرداد ماه به بررسی موضوع مدیریت بحران یا بحران مدیریت در کشور پرداختند. رئیس انجمن علمی مدیریت بحران ایران در بخشی از اظهارات خود درباره این که اگر در تهران زلزله‌ای اتفاق بیفتد، سیستم‌های هشدار دهنده برای هشدار به مردم وجود دارد یا خیر افزود: به لحاظ علمی هیچ نوع سیستم هشدار دهنده به جز رسانه‌ ملی برای عموم مردم وجود ندارد. مشروح این گفتگو را ببینید.

بررسی حقوقی متن برجام در گفتگوی ویژه خبری

حسین طالقانی و مسعود اخوان فرد کارشناسان حقوق بین‌الملل در گفتگوی ویژه خبری جمعه 9 مردادماه به بررسی حقوقی متن برجام پرداختند.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

رفت و آمد هیات های اقتصادی اروپایی به ایران

سیدمحمد طباطبایی کارشناس مسائل سیاست خارجی چهارشنبه شب 7 مرداد در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی رفت و آمد هیأت های اقتصادی اروپایی پرداخت. مشروح این گفتگو را ببینید.

رئیس انجمن برنج کشور در گفتگوی ویژه خبری :

واردات ۳۰۲ میلیون دلار برنج به صورت قاچاق

رئیس انجمن واردکنندگان برنج کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب شبکه دو سیما گفت: واردات ۳۰۲ میلیون دلاری برنج در چهار ماه نخست امسال به کشور، غیر قانونی و به صورت قاچاق بوده است و ما هم با آن به شدت مخالفیم.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

عدم شفافیت مالیاتی در بخش اصناف

حسین وکیلی معاون مالیات‌های مستقیم کشور در برنامه گفتگو ویژه خبری در خصوص مالیات واحد‌های صنفی گقت: طی سال‌های گذشته به سبب نبود شفافیت های اطلاعاتی مالیات متناسب با انتظارات دریافت نشده است و برای هر صنف در گذشته به سبب نبود اطلاعات کافی حدود 1 میلیون در هر ماه مالیات لحاظ شده است.

صالحی: دو نیروگاه جدید در بوشهر می​خواهیم بسازیم + فیلم

ابعاد فنی برجام یکشنبه شب 4 مرداد در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قبلی۵بعدی