بررسی فرهنگ در برنامه ششم توسعه

نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کاتب سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه چهارشنبه شب 25 آذر در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی فرهنگ در برنامه ششم توسعه پرداختند.

صندوق بازنشستگی کشور به دلیل ساختار دولتی‌اش ناکارآمد است

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی نماینده مجلس شورای اسلامی و ابراهیم‌زاده معاون فنی بازنشستگی کل کشوردر برنامه گفتگوی ویژه خبری شب گذشته به بررسی افزایش امید با حمایت از بازنشستگان پرداختند.

لاریجانی در گفتگوی ویژه خبری:

مشکلات اقتصادی با بزک کردن قابل حل نیست

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته با بیان اینکه مشکلات اقتصادی با بزک کردن قابل حل نیست تاکید کرد: عزت ملت ما و آینده کشور در گرو رونق تولید است. مشروح این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

برجام ارتباطی به روابط تهران مسکو ندارد

رحیم پور معاون وزیر امور خارجه در برنامه گفتگوی ویژه خبری که از شبکه دو سیما پخش شد با اشاره به اینکه برجام ارتباطی به روابط تهران مسکو ندارد و منافع ملی ما این است که با همه دنیا روابط خوبی داشته باشیم اظهار داشت: حجم تبادلات اقتصادی تهران مسکو افزایش خواهد یافت و در این زمینه اقداماتی انجام دادیم.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

افزایش 400 هزار میلیارد تومانی نقدینگی در دولت یازدهم

موضوع آیا بسته ضد رکود دولت جواب خواهد داد با حضور سید مسعود میرکاظمی نماینده مجلس شورای اسلامی و حسین عبده تبریزی مشاور وزیر راه و شهرسازی در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه 3 آذرماه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

دیپلماسی برای انرژی آینده

«دیپلماسی برای انرژی آینده» موضوع گفتگوی ویژه خبری شب گذشته بود که با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت بحث و بررسی شد.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد

لزوم ساماندهی مؤسسات مالی غیرمجاز

علی صالح‌آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران و غلامرضا مصباحی مقدم نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگوی ویژه خبری شنبه 30 آبان ماه به بررسی موضوع لزوم ساماندهی مؤسسات مالی غیرمجاز پرداختند.

در گفتگو ویژه خبری مطرح شد

70 هزار مبتلا به ایدز، رها در جامعه

در برنامه گفتگوی ویژه خبری موضوع « 70 هزار مبتلا به ایدز، رها در جامعه» با حضور عباس صداقت رئیس اداره کنترل ایدز وزارت بهداشت و درمان، مسعود مردانی عضو کمیته کشوری ایدز و حسین‌علی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مشروح این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

ابهامات وام خرید کالا و خودرو

در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته حسین راغفر اقتصاد دان، اکبر کمیجانی قائم‌مقام بانک مرکزی و ناصر حکیمی مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی به بحث و بررسی پیرامون موضوع ابهامات وام خرید کالا و خودرو پرداختند. مشروح این گفتگو را ببنید.

عراقچی در گفتگوی ویژه خبری:

ایران درنشست سوریه بازیگردان اصلی بود

سیدعباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه، در گفتگوی ویژه خبری عرصه میدانی و عرصه دیپلماسی را عامل اصلی تحقق خواسته های ایران در نشست صلح سوریه عنوان کرد و گفت: ایران در آن نشست بازیگردان اصلی بود. مشروح این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

زمان و چگونگی نظارت بر اجرای برجام

در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته «زمان و چگونگی نظارت بر اجرای برجام» با حضور نوذر شفیعی و محمدحسن آصفری اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و بحث و بررسی شد.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

گفتگوهای وین و فرجام سوریه

در برنامه گفتگوی ویژه خبری امشب «گفتگوهای وین و فرجام سوریه» با حضور حسین امیر عبداللهیان معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه بررسی شد.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

توقف طرح زوج و فرد؟!

در گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه شب توقف طرح زوج و فرد بررسی شد.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

تجمیع بیمه ها با نامه نگاری حل می شود؟!

آیا «تجمیع بیمه ها با نامه نگاری حل می شود؟» موضوع برنامه گفتگوی ویژه خبری بود که با حضور ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت بررسی شد.

سردار سلامی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری:

سطح حضور ایران در سوریه افزایش یافته است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در برنامه گفتگوی ویژه خبری گفت: از چند ماه گذشته نظام سوریه برای یک عملیات بزرگ از ایران درخواست داشت تا حضور مستشاری بیشتری در سوریه داشته باشد.

نماینده صنعت خودرودر گفتگوی ویژه خبری

انباشت خودرو در انبارهای خودروسازان نادرست است

محمدرضا نجفی منش نماینده صنعت خودرو در برنامه گفتگوی ویژه خبری شب گذشته انتشار برخی خبرها مبنی بر انباشت خودرو در انبارهای خودروسازان داخلی را نادرست خواند.

عراقچی: با شروط تعیین شده برای برجام منافذ نفوذ دشمن گرفته می‌شود

عباس عراقچی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو افزود: در اجرای برجام حتماً به الزامات، شروط و تکالیفی که رهبر معظم انقلاب برای دولت مشخص فرمودند توجه خواهیم کرد که برجام به صورت کامل و درست انجام و منافذ نفوذ دشمن گرفته و منافع ملی و حقوق ملت ایران برآورده شود. مشروح این گفتگو را ببینید.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

آیا هوا سرد و بحرانی می شود یا پربارش و گرم؟

یک پاییز و زمستان با دو روایت در گفتگوی ویژه خبری با حضور رضازاده مشاور رئیس سازمان هواشناسی بررسی شد.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

آینده و مشکلات تکراری صادرکنندگان

آینده و مشکلات تکراری صادر کنندگان در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته با حضور محسن جلال پور رئیس اتاق بازرگانی ایران و ولی الله افخمی راد معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت بررسی شد.

در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد

نشست مقدماتی کنفرانس امنیتی مونیخ

در گفتگوی ویژه خبری یکشنبه شب نشست مقدماتی کنفرانس امنیتی مونیخ بررسی شد.

قبلی۳بعدی