سمت درست تاریخ

حمایت فوتبالیست‌ها و ورزشکاران مطرح دنیا از مردم فلسطین

سمت درست تاریخ

۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰

بیش از دو هفته‌ است که فلسطینی‌های ساکن نوار غزه تحت شدیدترین حملات و بمباران نیروهای صهیونیست قرار دارند. در این میان، نوع واکنش‌ها به جنایتی که این روزها در نقاط مختلف غزه رقم می‌خورد، متفاوت است. برخی بی‌تفاوت از کنار این مساله می‌گذرند و ترجیح می‌دهند سکوت پیشه کنند و درمقابل، عده‌ای هم نمی‌توانند چشم‌شان را روی تمام این ظلم‌ها ببندند و حتی شده با یک پست اینستاگرامی یا متنی در دیگر شبکه‌های اجتماعی به این مساله واکنش نشان دهند. تعدادی از بازیکنان سرشناس دنیای فوتبال نسبت به این مساله واکنش نشان داده‌اند که در ادامه نگاهی به آنها می‌اندازیم.

ببینید | حمایت قهرمان جهان از فلسطین

ببینید | حمایت قهرمان جهان از فلسطین

۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۷

قهرمان جهان به حمایت از مردم فلسطین هنگام دریافت مدال طلای خود خوشحالی نکرد؛ برای برادران و خواهرانم در فلسطین خوشحالی نمی‌کنم!

خواهران منصوریان دست به راکت شدند

برگزاری روز جهانی اسکواش در تمام استان‌های کشور؛

خواهران منصوریان دست به راکت شدند

۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷

همایش روز جهانی اسکواش به همت این فدراسیون و پرشورتر از همیشه در استان‌های مختلف کشور برگزار شد و تمامی هیئت‌های استان‌های کشور با حمایت فدراسیون در این مسیر همراه شدند.

ببینید | تلاش برای نبردن!

ببینید | تلاش برای نبردن!

۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸

رقابتی عجیب در هند در دوومیدانی ماده 5 هزار متر شکل گرفت که هیچ‌کس نمی‌خواست در آن اول شود؛ علت؟ تست دوپینگ!

مدیران روزهای پیروزی

بی اهمیتی برخی روسای فدراسیون‌ها به نتایج در هانگژو

مدیران روزهای پیروزی

۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰

بازی‌های آسیایی هانگژو با تمام برد و باخت‌هایش و قرار گرفتن ایران در رده هفتم، چند نکته مهم برای ورزش ایران داشت. برخی از ورزش‌ها و رشته‌ها با وجود حمایت کمیته ملی المپیک اصلا در حد و اندازه‌های خود ظاهر نشدند.

توریست‌ها در هانگژو

نگاهی به رشته‌ها و فدراسیون‌های ناکام در بازی‌های آسیایی

توریست‌ها در هانگژو

۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰

نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی با تمام تلخ و شیرینی‌هایش برای کاروان ورزشی ایران به پایان رسید. مسئولان کمیته ملی المپیک در یک سال گذشته بارها اعلام کرده بودند که با کم کردن تعداد ورزشکاران قصد دارند کاروانی کیفی عازم هانگژو کنند. حالا با پایان یافتن این مسابقات، می‌شود نگاهی تحلیلی به برخی از رشته‌ها داشت.

بچه‌های ایران

پرونده‌ای درباره مدال‌آوران کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو

بچه‌های ایران

۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲

نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی روز گذشته در هانگژو به پایان رسید و همانطور که مثل همیشه انتظار می‌رفت، چین با اختلاف و کسب رکورد ۲۰۱ مدال طلا توانست به قهرمانی این بازی‌ها برسد. کاروان ورزشی ایران که متشکل از ۱۷۰ ورزشکار و با رویکرد کیفی عازم این مسابقات شده بود، توانست با کسب ۵۴ مدال طلا، نقره و برنز در رده هفتم بایستد. برخی از رشته‌ها پایین‌تر از حد انتظار ظاهر شدند و در این میان برخی رشته‌ها و ورزشکاران هم بودند که در کمال تعجب توانستند روی سکو رفته و ایران را صاحب مدال کنند. در ادامه به مدال‌آوران کاروان ایران نگاهی کوتاه و گذرا می‌اندازیم.

شکستی دیگر در کارنامه سوارکاری ایران!

شکستی دیگر در کارنامه سوارکاری ایران!

۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۵

سوارکاری ایران در بازی‌ های آسیایی عملکرد ناموفقی داشت و بدون هیچ دستاورد خاصی این مسابقات را به پایان رساند. فدراسیون سوارکاری هم این روزها شرایط مشخصی ندارد و با سرپرستی رضا زندی‌خواری اداره می‌شود.

ببینید | بچه‌های ایران‌

ببینید | بچه‌های ایران‌

۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۲

مدال‌آوران کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو‌‌.

بیانیه کمیته ملی المپیک در خصوص بازی‌های آسیایی هانگژو 

بیانیه کمیته ملی المپیک در خصوص بازی‌های آسیایی هانگژو 

۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱

کمیته ملی المپیک طی بیانیه‌ای از  افتخارآفرینان اعزامی به نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو، مسئولین، سرپرستان و کادر فنی تیم‌های ملی اعزامی کشورمان به این آوردگاه مهم آسیایی تقدیر و تشکر کرد.

قبلی۶بعدی