خیانت به هادی چوپان؟!

اتفاقات مشکوک در مستر المپیا خون گرگ ایرانی به جوش آمد

خیانت به هادی چوپان؟!

۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۷

رسانه‌های آمریکایی و اروپایی در آستانه مسترالمپیا ۲۰۲۳ به طرز شگفت‌آوری یک‌صدا پیش‌بینی می‌کردند درک لانسفورد آمریکایی، فاتح این مسابقات باشد و هادی چوپان به نایب قهرمانی برسد. انگار سناریو چیده شده بود.

یک مسابقه بی اعتبار و ده ها همراه

لشگرکشی ۸۰ نفره فدراسیون پرورش اندام به اسپانیا!

یک مسابقه بی اعتبار و ده ها همراه

۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵

تیم ملی پرورش اندام ایران امروز (دوشنبه)، جهت شرکت در مسابقاتی مثلا قهرمانی جهان IFBB راهی کشور اسپانیا می‌شود. این تیم که شامل تعداد زیادی افراد می‌شود شائبه‌های بسیاری را برای مخاطبین این ورزش پر طرفدار ایجاد کرده که به نظر می‌رسد از چشم برخی مسئولان نیز دور مانده است.

دوجین طلا

عملکرد درخشان ورزشکاران زن کاروان ورزشی ایران در پاراآسیایی

دوجین طلا

۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷

بازی‌های پاراآسیایی به پایان رسید و آنچه باقی ماند یک مقام دومی تاریخی و درخشش ورزشکاران ایرانی بود، چه زن و چه مرد. اما در این میان ورزشکاران زن نقش قابل توجه و پررنگی داشتند، درواقع پررنگ‌تر از همیشه.

فرزندان تاریخ‌ساز ایران

کاروان کشورمان برای نخستین بار در بازی‌‌های پاراآسيايی نايب قهرمان شد

فرزندان تاریخ‌ساز ایران

۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۰

تمام شد. یک هفته تلاش برای افتخارآفرینی در پس دو سال تمرین سخت و نتیجه چقدر دلچسب بود. همه آن اشک‌ها و لبخندها، همه آن بوسه‌های بر پرچم، همه آن دست‌های تاول زده و همه آن بغض‌های فرو خورده هنگام اهتزاز پرچم سه رنگ ایران و پخش سرود ملی، نتیجه‌اش شد یک عنوان تاریخی.

عملکرد درخشان کاروان فرزندان ایران با کسب جایگاه تاریخی

بازی‌های پاراآسیایی:

عملکرد درخشان کاروان فرزندان ایران با کسب جایگاه تاریخی

۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶

بعد از پایان روز ششم و پایانی بازی‌های پاراآسیایی و کسب ۴۴ مدال طلا، ۴۶ نقره و ۴۱ مدال برنز؛ ایران در جدول نهایی توزیع مدال‌ها برای اولین‌بار در تاریخ این مسابقات در جایگاه دوم و نایب قهرمانی قرار گرفت.

دوپینگ دو پاراجودکار ایران مثبت اعلام شد

دوپینگ دو پاراجودکار ایران مثبت اعلام شد

۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۴

در جریان بازی‌های پاراآسیایی هانگژو دو ورزشکار جودو اجازه حضور در این دوره بازی‌ها را پیدا نکردند.

در مسیر تاریخ سازی

کاروان «فرزندان ایران» با ۲۴طلا همچنان رده دوم جدول مدالی را حفظ کرده است

در مسیر تاریخ سازی

۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶

روزی ۸ مدال طلا. کاروان فرزندان ایران با این دست فرمان سه روز نخست بازی‌های پارآسیایی هانگژو را فراتر از انتظار پشت سر گذاشته تا در مسیر یک تاریخ سازی بزرگ گام محکم دیگری برداشته باشد.

سکوی افتخار مادری

کاروان ایران با ۱۷مدال طلا بعد از چین، بهترین هستند

سکوی افتخار مادری

۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰

رویای نایب قهرمانی در رده‌بندی مدالی بازی‌های پار‌آسیایی، حالا کمی پر رنگ‌تر از روز نخست به ما چشمک می‌زند. روز نخست بازی‌ها را با ۲۴ مدال و ۹ طلا تمام کردیم که متاسفانه یک طلا و یک نقره را چینی‌ها با نفوذ خود از ما پس گرفتند، اما روز دوم بازی‌ها با درخشش خیره‌کننده‌تری از سوی «فرزندان ایران» همراه بود و این بار شاهد کسب ۲۵ مدال دیگر بودیم.

ببینید | افزایش شمار شهدای غزه به ۶۰۰۰ نفر

ببینید | افزایش شمار شهدای غزه به ۶۰۰۰ نفر

۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰

وزارت بهداشت فلسطین در غزه: از آغاز عملیات طوفان الاقصی تا الان شمار شهدای حملات نظامیان صهیونیست به غزه به بیش از ۶۰۰۰ تن رسیده که ۱۲۹۲ نفر زنان و ۲۳۶۰ نفر کودکان هستند. زخمی‌ها هم به بیش از ۱۸ هزار نفر رسیده.

توفان طلا

کاروان ایران روز نخست پاراآسیایی را با ۹ طلا و ۲۴ مدال تمام کرد

توفان طلا

۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷

همین قدر طوفانی، همین قدر غیر قابل پیش‌بینی. درست مثل آب و هوای شهر هانگژو که یک روز ساکنانش را با باران پاییزی خیس می‌کند و یک روز با هوای مرطوب و شرجی تابستان غافلگیر. اما ورزشکاران ما در همان روز نخست نشان دادند این کاروان به دنبال رویاهای بزرگ است. کسب ۹ مدال طلا، ۹‌نقره و ۶‌برنز برای کاروان «فرزندان ایران» در روز نخست بازی‌های پاراآسیایی هانگژو، یک دوشنبه بی‌نظیر را برای ورزش ایران رقم زد.

قبلی۲بعدی