حراج شهرت روی بیلبوردها

نگاه «جام‌جم» به حواشی حضور ورزشکاران در تبلیغات که این روزها حسابی خبرساز است

حراج شهرت روی بیلبوردها

۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰

زندگی در عصر ارتباطات یعنی عجیب نیست‌ اگر یک ورزشکار بخواهد از شهرت از سختی به دست آمده‌اش از راهی غیر از ورزش پول دربیاورد و با تبلیغ یک کالا روی بیلبوردهای شهر یا در تلویزیون و فضای مجازی، دائما در چشم مخاطبانش باشد.

بار طلای مسافران پاریس

گفت‌وگو با حسین امیری، سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی

بار طلای مسافران پاریس

۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳

ازهمین چند روز پیش که مراسم رسمی رونمایی مدال‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس برگزار شده، آرزوی خیلی‌ها، آن مدال طلایی‌ست که قطعه‌ای شش ضلعی از برج ایفل را در مرکز خود دارد. از همین حالا نقش این مدال‌ها، در تصویرهای ذهنی ورزشکاران جهان حک شده‌ و آنها شب‌ها با این رویا به خواب می‌روند که چند ماه دیگر، ایفل را از پاریس، با خود به خانه ببرند.

برای وطن

خرده‌روایت‌هایی از خاطرات عنایت‌ا... بخارایی، جانباز و قهرمان تیراندازی ۲ دوره بازی‌های پارالمپیک

برای وطن

۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴

در تیراندازی وقتی می‌خواهند تازه‌واردها را به صبر دعوت کنند درخت گردو را مثال می‌زنند. می‌گویند گاهی ۴۰-۳۰ سال زمان لازم است تا این درخت به بار بنشیند.  اما عنایت‌ا... خان با یک عمر جانبازی، خود صبر است؛ آن‌قدر که احتمالا درخت‌های گردوی زادگاهش، اقلید هم شرمنده‌ این قهرمانند.

ببینید | رژه اسکی بازان همزمان با چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب

ببینید | رژه اسکی بازان همزمان با چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب

۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷

ورزشکاران اسکی کشورمان روز گذشته همزمان با چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی رژه پرچم را در پیست اسکی بین المللی توچال برگزار کردند.

۴۵ سال بالندگی در ورزش

نگاهی گذرا به افتخارات ورزشی ایران در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب

۴۵ سال بالندگی در ورزش

۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰

پیروزی انقلاب اسلامی ایران در همه ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، علمی، آموزشی، توسعه امکانات و سایر بخش‌ها تاثیر بسیار زیادی داشت به طوری که در همه این زمینه‌ها شاهد آمار خیره‌کننده‌ای از پیشرفت‌هایی هستیم که بررسی هر کدام از آنها بیانگر پیشرفت ایران است.

اسکواش‌بازان راه یافته به یک هشتم نهایی مشخص شدند

جام خلیچ گرگان؛

اسکواش‌بازان راه یافته به یک هشتم نهایی مشخص شدند

۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷

نفرات راه‌یافته به مرحله یک هشتم نهایی نخستین دوره مسابقات اسکواش گلستان کاپ جام خلیج گرگان معرفی شدند. 

پدران و پسران

گفت‌وگو با علی‌اکبر غریب‌شاهی، رکورددار و قهرمان پاراوزنه‌برداری جهان و آسیا

پدران و پسران

۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵

به گفته «آنا گاوالدا» نویسنده فرانسوی، «زندگی حتی وقتی انکارش می‌کنی از تو قوی‌تر است...»عشق به کوه‌نوردی و فوتبال را در ۲۰سالگی، با یک حادثه و به تلخی فراموش کنی. از اجتماع به کنج انزوا بروی و ۶ سال بگذرد تا با ویلچر بیرون بزنی و عاقبت شور زندگی را در جمع ورزشکاران جانباز پیدا کنی و زندگی از هر چیز دیگری برای تو قوی‌تر شود. آن‌قدر که بزرگ‌ترین غم‌ها را با سنگین‌ترین وزنه‌های دنیا مهار کنی. امیدواری را با قلبت یاد بگیری و رفت و برگشت‌ و خط خوردن‌ها از فهرست تیم‌ملی ناامیدت نکند...در۳۹سالگی و درتفلیس۲۰۲۱ برای اولین بار قهرمان جهان بشوی و قهرمانی و رکوردشکنی بشود کسب و کار تو.

برخی ایستگاه‌های ما مثل حلبی آباد بود | تیم ملی اسکی خط قرمز ماست

مدیرعامل توچال: 

برخی ایستگاه‌های ما مثل حلبی آباد بود | تیم ملی اسکی خط قرمز ماست

۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۲

مدیرعامل مجموعه توچال از بازسازی کامل امکانات ۷ ایستگاه این مجموعه خبر داد و گفت: تمامی تله کابین‌های گذشته از مدار خارج و ۱۷۰ تله کابین جدید به مرور جایگزین می‌شوند.

یک تیر طلایی و چند نشان

گفت‌وگو با محمد‌سامان بیرانوند، جوان‌ترین مسافر ایرانی تاریخ بازی‌های المپیک با بلیت پاریس ۲۰۲۴

یک تیر طلایی و چند نشان

۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴

با ۱۵سال و ۴ماه و بیست و چند روز سن، تفنگش را در آسمان آفتابی کویت بالا می‌برد و اشک می‌ریزد.ژانویه ۲۰۲۴ آخرین روز‌های دی‌ماه. هوای گرم و بادی کویت بر پرواز اهداف تأثیرگذار است. با وجود این‌ شلیک‌های نوجوان ایرانی به هدف می‌نشیند و اولین تیراندازی‌ است که به فینال قهرمانی آسیا می‌رسد.

ورزش، چشم‌انتظار یک درصد مالیات

اما و اگرهای رد محوری‌ترین طرح حوزه اقتصاد ورزش کشور

ورزش، چشم‌انتظار یک درصد مالیات

۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۲

ورزش برای رسیدن به توسعه بیشتر و همگانی شدن نیازهای زیادی داشت و دارد و در این رابطه طرح‌های مختلفی ارائه شد که برخی از آنها به مرحله اجرایی رسید. برخی از نیازهای ورزش با برنامه‌‎های هدفمندی در سال‌های اخیر روبه‌رو شد اما طرح موثری که اخیرا در دستور کار قرار گرفت، فعلا قرار نیست اجرایی شود.

۱بعدی