4 راهکار ساده برای داشتن هضم و گوارش بهتر

۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹

آیا تا به حال فکر کرده‌اید چرا وزن کم نمی‌کنید یا احساس نفخ‌تان حتی پس از خوردن مقادیر مختصر غذا برطرف نمی‌شود؟ در این صورت، احتمالا نیاز به تقویت آنزیم‌هایی دارید که مسئول هضم غذا هستند.

لیپوساکشن همچنان تلفات می‌گیرد

۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

اگرچه از چندسال گذشته رسانه‌ای شدن خبر مرگ چند زن طی عمل لیپوساکشن یا جراحی برای خروج چربی‌های اضافه ناحیه شکم باعث شد تا خیلی‌ها از انجام این نوع جراحی حذر کنند، اما متاسفانه مردم حافظه کوتاه مدتی دارند و از اتفاقات تلخ و اشتباهات جبران‌ناپذیر برای مدت زیادی درس نمی‌گیرند و همچنان شاهد بروز تلفاتی طی این نوع جراحی بویژه از سوی افراد غیر متخصص هستیم.

ایمنی افراد آسیب‌پذیر در‌ سرما

۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵

آغاز فصل سرما برای بسیاری از افراد یادآور سرماخوردگی‌های مکرر، بسته شدن راه تنفسی بینی و گاهی گلودرد و بدن درد شدید است.

کلم بروکلی داروی ورم روده و امراض گوارشی

۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۳

اگر برای میل کردن کلم بروکلی به دنبال دلیل منطقی می گردید، بهتر است بدانید که این سبزی نه چندان خوشمزه برای درمان بسیاری از بیماری های دستگاه گوارش مفید است.

مراقبت از خود در برابر آرتروز

۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷

همیشه از شنیدن نام آرتروز و ابتلای به آن از کودکی وحشت داشتم. اعتقاد به فلسفه «پیشگیری بهتر از درمان است» باعث شد توجه به مراقبت‌های پیشگیرانه در رابطه با این بیماری را همواره مدنظر داشته باشم.گمان می‌کردم با کمک تغذیه سالم و ورزش منظم می‌توانم مانع ابتلا به این بیماری شوم.

محققان توصیه می کنند

افزایش مواد مغذی سالاد با افزودن روغن سویا

۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵

به گفته محققان، خوردن سالاد بدون روغن احتمال جذب مواد مغذی سالاد را کاهش می دهد.

درد را تحمل نکنید

۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۱

نباید درد را تحمل کنید و برای تشخیص علت آن باید به پزشک مراجعه کنید. درد، علامتی از وجود یک مشکل در بدن است. حس درد به ما اخطار می‌دهد که محرک نادرستی در بدن داریم. انجمن جهانی درد به همه مردم تاکید می‌کند که درد را تحمل نکنید بلکه با تشخیص علت برای درمان اقدام کنید.

خطر نوشیدنی‌های ورزشی برای کودکان

۰۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۴

متخصصان کانادایی معتقدند که نوشیدنی‌های ورزشی و انرژی زا برای کودکان و نوجوانان مضر هستند.

کدام ورزش‌ ها در کاهش وزن موثرند؟

۰۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵

دلایل زیادی برای ورزش کردن وجود دارد اما افراد زیادی برای سوزاندن کالری و کاهش وزن ورزش می‌کنند.

چه صبحانه ای بخوریم؟

۰۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰

برای داشتن یک بدن سالم نیاز است تا مصرف چربی های سالم در وعده های غذایی افزایش پیدا کند.از این رو باید مواد غذایی مصرف شود که تری گلیسیرید را کاهش و تنظیم می کند.با 5 ماده غذایی که دارای این خواص است آشنا شوید.

قبلی۴بعدی