جنایت زن خدمتکار با نان خامه‌ای

جنایت زن خدمتکار با نان خامه‌ای

۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰

زن خدمتکار که با همدستی مردی با تعارف نان خامه‌ای سمی، زوج میانسال را مسموم و باعث قتل یکی از آنها شده بود، همراه همدستش بازداشت شد.

روایت پدر از قتل دختر ۷ساله

روایت پدر از قتل دختر ۷ساله

۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱

 با گذشت سه روز از قتل فاطمه‌زهرا دختر هفت ساله کرجی، علت قتل او همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این درحالی است که براساس اعلام پلیس آگاهی استان البرز، این دختر‌بچه قربانی کینه و اختلاف شده است. پدر فاطمه‌زهرا در گفت‌و‌گو با خبرنگار جام‌جم، جزئیات تازه‌ای از این جنایت را تشریح کرد.

پرده آخر نمایش سیاه آقای کارگردان

«جام‌جم» گزارش می‌دهد

پرده آخر نمایش سیاه آقای کارگردان

۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۹

کارگردان جوان تئاتر که متهم به آزار شیطانی دو کارآموز خود در کلاس‌های خصوصی مدیتیشن و ماورایی بود، پس از محاکمه به اعدام محکوم شد.

محاکمه دوباره داماد به اتهام قتل پدرزن

محاکمه دوباره داماد به اتهام قتل پدرزن

۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۷

مردی که متهم است پدرزنش را در بیابان‌های امین‌آباد به قتل رسانده، با نقص حکم قصاصش برای دومین‌بار در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

ماجرای یک کیف با نیم‌کیلو طلا

راننده پاکدست، کیف میلیاردی را به صاحبش رساند

ماجرای یک کیف با نیم‌کیلو طلا

۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۷

راننده وظیفه‌شناس اداره آب و فاضلاب شهرستان گیلانغرب در حالی کیف زنانه حاوی حدود نیم‌کیلو طلا به ارزش یک‌میلیارد تومان را به صاحبش برگرداند که آن زن خبر نداشت کیف زیورآلاتش را گم کرده است.

طلاق به خاطر ارتباط با برادر

درخواست عجیب یک زن برای جدایی از همسرش

طلاق به خاطر ارتباط با برادر

۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷

زن جوان که با برادر خود قطع ارتباط کرده بود، وقتی متوجه رفت و آمد شوهرش با برادرش شد، تصمیم گرفت برای همیشه به زندگی مشترکش پایان دهد. مرد جوان که به صورت پنهانی با برادرزنش رفت و آمد می‌کرد، هرگز تصور نمی‌کرد این مسأله به زندگی مشترکش برای همیشه پایان دهد. این زوج هفته گذشته در مقابل قاضی دادگاه خانواده قرار گرفتند و ماجرای زندگی خود را توضیح دادند.

فراری

داستان جنایی(قسمت دوم)

فراری

۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹

در قسمت قبل با دختری به نام گندم آشنا شدید که برای سفر با اتوبوس وارد ترمینال شد. او به اطرافش با دقت نگاه می‌کرد. انگار از چیزی ترسیده و فرار می‌کرد. گندم با پیرمردی آشنا شد که از آسایشگاه سالمندان فرار کرده بود. به او کمک کرد تا به دیدن دختر و نوه هایش برود. گندم و مسافران دیگر سوار اتوبوس و راهی سفر شدند.

خلافکار پولدار

رودررو با پسری که به خاطر هیجان، سرقت می‌کرد

خلافکار پولدار

۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹

اینجا اتاق مشاوره است. اتاقی که در آن متهمان راحت  سرنوشت خود  را بازگو می‌کنند و از دلایلی می گویند که باعث شد به سمت جرم، اعتیاد و خلاف بروند. موضوعاتی آنها را به سمت خلاف سوق داده که در زندگی بارها با آن رو به رو شدیم و از کنارش گذشتیم. موضوعاتی مثل ، فقر، طلاق، ناتوانی در نه گفتن و دوستان ناباب، نقطه مشترک اغلب مجرمان برای ارتکاب جرایم است.

جولان هکر‌های نوجوان

گزارش «جام‌جم» از افزایش فعالیت هکرها با لینک‌های آلوده

جولان هکر‌های نوجوان

۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸

نام‌شان مجرمان پنهان یا سیاه است. همیشه یک قدم از پلیس و مردم جلوتر هستند و با شگردهای جدید، مدت‌ها حساب بانکی افراد را تخلیه و از آنها کلاهبرداری می‌کنند. این روزها هکرها با ارسال لینک‌های آلوده و بدافزار بلای جان کاربران شده، حساب شهروندان را هک کرده یا از طریق گوشی آنها از دیگران کلاهبرداری می‌کنند.

مخوف، حرفه‌ای و نترس

مخوف، حرفه‌ای و نترس

۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶

دستگیری اعضای باند حرفه‌ای سرقت از‌طلافروشان و موسسات مالی، خاطره یکی از کارآگاهان پلیس‌آگاهی است که این هفته پرونده جرایم این باند رابرای ما روایت‌کرده است.

قبلی۵بعدی