صادرات از مناطق آزاد مشروط شد

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳

طی ابلاغیه‌ای به گمرک ایران، صادرات کالاها از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشروط به این شرط اساسی شد که محصول تولیدی صادر شده باید به صورت ۱۰۰ درصد از مواد اولیه داخلی تولید شده باشد.

بستری شدن ۲۱ نفر به دلیل مصرف سبزی و کاهوی آلوده

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸

رئیس شبکه بهداشت قشم گفت: از روز جمعه ۱۲ بهمن تاکنون ۲۱ نفر به دلیل مصرف سبزی و کاهوی آلوده در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم بستری شدند.

کوه‌های مریخی در ایران (+تصاویر)

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

کوه های مریخی نام کوه‌هایی با ساختار و شکل ویژه در فاصله ۴۰ تا ۵۰ کیلومتری بعد از شهر چابهار، در مسیر گواتر در سمت چپ جاده است که به دلیل نوع و وضعیت فرسایش و گونهٔ رسوبی خاص، اشکالی شبیه به ناهمواری‌های سطح مریخ دارد.

ثبت رکورد روپایی و طناب زنی در جزیره کیش (+ تصاویر)

۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰

حسن ولی پور در رشته روپایی با توپ و مصطفی زارعی در رشته طناب زنی موفق به ثبت رکوردها در سازمان جهانی ثبت رکورد (IMARO) به نام جمهوری اسلامی ایران شدند.

تصادف در قشم سه کشته بر جای گذاشت (+عکس)

۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶

فرمانده پلیس راه قشم گفت: تصادف یک دستگاه خودرو سواری پراید با یک دستگاه تویوتا تک کابین موجب مرگ سه نفر و سقط جنین یک زن باردار شد.

پرواز سه هواپیمای زمین گیر شده در جزیره کیش

۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰

با عملیاتی شدن سه فروند هواپیمای زمین گیر شده، پرواز‌های شرکت هواپیمایی کیش در مسیر‌های منتهی به جزیره افزایش یافت.

گمرک ایران اعلام کرد

لغو ممنوعیت واردات ۱۳۳۹ قلم کالای گروه ۴ به مناطق آزاد

۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

براساس بخشنامه جدید گمرک، ترانزیت کالاهای گروه چهارمی ثبت سفارش شده به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی آزاد شد و امکان انتقال این کالاها که پیش از این و قبل از ممنوعیت مجوز ثبت سفارش گرفته اند به این مناطق فراهم کرد.

معافیت ۳۲۰۰ قلم کالای وارداتی به مناطق آزاد از ثبت سفارش

۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

۳۲۴۳ قلم کالا بر اساس مصوبه هیئت دولت و ابلاغ وزیر صنعت، در صورت ورود به مناطق آزاد تجاری نیاز به ثبت سفارش در وزارت صنعت ندارد.

شرایط ورود خودرو به کیش در ایام نوروز

۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش ضمن پیش‌بینی سفر ۳۰۰ هزار نفر به جزیره کیش در ایام نوروز، شرایط ورود خودروها به این منطقه را در این ایام اعلام کرد.

معاون بانک مرکزی:

اصلاح نظام بانکی جادویی نیست

۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷

معاون بانک مرکزی با بیان اینکه اثرگذاری راهکارهای اصلاح بانک ها جادویی نیست گفت: بانک های خصوصی ملزم به افزایش سرمایه تدریجی شدند.

قبلی۴