لیلا

۲۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۲

عموپورنگ سلام خوبی عمو من دلم برات تنگ شده اخه من سرطان دارم چند بار عمل کردم اما خوب نشده سنی ندارم اما دوست دارم زود تر برم بیش خدا عمو جان خیلی دوست دارم بیام تو برنامه ی شما اما نمیشه شاید من بین شماها نباشم دوستت دارم عمو جان

سارا

۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۹

سلام آقای دوستی، با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم آیا راهی برای دسترسی به متن های زیبایی که در برنامه میخوانید وجود داره؟ من امروز از یک متن شما راجع به تفاهم در عین تفاوت(بگذار در عین تفاهم مستقل باشیم و ...) خیلی خوشم اومد اما نرسیدم یادداشتش کنم. کاش یه راهی باشه. ممنون

رضا

۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۹

واقعا جای غم گینی فراوان دارد که دیگر صدای نازنینی مثل عمرانی را نمیشنوم. اما حرف اخر، مهم ارامش این نازنین است، مخاطبِ مغرور نمیشوم، شادی و ارامش ایشان مهم تر است، اگر میتوانستند حتما ادامه میدانند پس چاره ی نبوده ما نیز گریزی نداریم.

فرزاد

۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۹

سلام ..خانم طناز طباطبایی شما یه بازیگر باشخصیت و خوش قیافه ای هستید..شما نقش خودتونو بازی نمیکنید بلکه با اون زندگی میکنید....ازتون به خاطر فیلمهاتون مخصوصا سرسپرده و قلب یخی و هیس... خ خ خ خ خ خ خیلی ممنونم..!شما فوق العاده اید...به امید اینکه بازم اینقدر زیبا بازی کنید...

لاله

۰۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۴

اگه زیور و نادر بخشیده بشن یا تو تصادف بمیرن یا خودشونو بکشن فایده نداره باید بمونن برن زندان و زجر بکشن.

سایه

۰۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۴

من از اینجاسلام عرض می کنم به تمام بازیگران ایران وخیلی از شون ممنونم سریال های بسیار قشنگی بازی می کنن واز کارگردان سریال اوای باران خیلی تشکر می کنم در اخر می خوام بگم که باران وفریدباهم ازدواج کنند.

آذر

۰۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۴

خیلی خوب می شد که زودتر باران پیدا می شد و حداقل با پولهای باباش به این بدبخت بیچاره ها کمک می کرد ولی نمی دونم چرا کارگردان فقط می خواد اخر سریال باران به باباش برسه و تموم . خیلی مسخره است نه سرنوشت فرید مشخص میشه نه مرضیه و نه باران .

مونا

۰۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۴

اقای سهیلی زاده از نظر من شما بسیار موفق هستین چون میدونید چطور با عواطف ببینده هاتون بازی کنید

تهمینه

۰۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۷

من اصلا از سریال ستایش و بازی حدیث در نقش نازگل اصلا خوشم نمی آید اصلا این سریال با عقل جور در نمی آید سعید سلطانی در این فیلم اصرار دارد بگوید که فرزند پسر مورد توجه بیشتر است در حالیکه این طرز تفکر مال 400سال پیش است چون در آن زمان پسرها را برای کار روی زمین می خواستند اما حالا همه پدر مادر ها عاشق این هستند که دختر داشته باشند چون دخترها هم پیشرفت علمی می کنند هم چشم و چراغ خانه هستند من الان باردار هستم همسرم برای اینکه فرزندمان دختر شود کلی نذر کرده و خودم هم دوست قرزندم دختر شود. در ضمن بهشت زیر پای مادران است .

ملیکا

۲۶ دی ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۱

سلام خسته نباشید عرض می کنم خدمت تمامی اصحاب رسانه و گنجینه های این مرز و بوم همه چیز عالی بود انشا الله که همیشه همین طور با انرژی سبب شادی مردم ایران شوید وبا تشکر از اجرای بی نظیر آقای احسان علی خانی هنر نزد ایرانیان است و بس.

قبلی۳بعدی