میثم نیسی نژاد

۰۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۴

در واقع نام فیلم کیم سورو هست و اگر نام خارجی ان را ترجمه کنیم میشه امپراطور اهنین نه سرزمین اهن!!!!!!!!!!!!!!!!!

مینا

۰۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۴

خانم حاتمی خودشون برای دست دادن و روبوسی اقدام کردند و همه دوربینها این لحظه رو دارن حالا الان میفرمایند که اقدام من برای امتناع از این حرکت مؤثر واقع نشد این دورویی بده و ایشون تکلیفش با خودش روشن نیست از یک طرف روسری سر کردن از طرفی... در ضمن وقتی مردم با حمایتتشون و خرید فیلمهای ایشون براشون احترام قائلن ایشون هم باید به اصول اخلاقی کشورش احترام بذارن که الان باعث دردسر برای خودش و به دنبال اون ناراحتی بری طرفداراشون نشن لیلا حاتمی با اینکار دلش میخواست خبر ساز بشه و دوستان عزیز اینکه یک هنرمند بره یک کشور غریبه و به رسوم کشور خودش بی عقیده باشه برای همه ما مایه خجالته همه اون کشورایی که از این خبر سو استفاده کردن دشمن ما هستن

علی

۰۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۳

لیلا حاتمی دختر علی حاتمیه که خیلی حق به گردن سینمای ایران داره به خاطر آبروی پدرش هم شده دست از سرش بردارید.چرا این قدر پرده دری و هتاکی می کنید و از خدا نمی ترسید و به اسم دین ضربه به اسلام می زنید؟

ستایش

۰۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۲

سلام خوشحالم که آقای شریعتی برگشتن .اگه ایشون برنمیگشتن شبکه سه کلی طرفدار ازدست میداد.کاش تهیه کننده هم برگردند.

نیما

۲۵ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۸

سلام به همه ی بازیگران فیلم اوای باران تشکر میکنم و به فرید و باران بگویید که من شما د ونفرتان را خیلی خیلی زیاد دوست دارم من هم اسمم نیما درر هست از روستا گوین و بندر خمیر بچه ده ساله هستم کلاس چهارم دبستان انشالاه بندر خمیر هم یک برنامه ای اجرا کنید موا ظب خودتان باشید

ز.میم

۱۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۷

فدایی داری ارسطو! خدارو شکر زن گرفتی خیال ما راحت شد!! :-)

بنده خدا

۱۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۵

خیابان اصلی بهشت...اینجا تنها نقطه زمین است که شبانه روز، ماه و خورشید را باهم در آسمانش دارد.. زیباترین جمله ای که در وصف بین الحرمین تا به حال شنیده ام. جزاک الله خیرا.

پریسا

۱۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۵

یعنی اگه این سریال عید پخش نمیشد من یکی که تو این تعطیلات طولانی دق میکردم علاوه بر اینکه به کارگردان و عوامل و هنرپیشه های این فیلم خسته نباشید میگم امیدوارم خدا پدر و مادرشونو بیامرزه که لحظه های زیبایی رو با این همه سادگی و صفا و صمیمیت برامون ساختن.

محمدهادی

۱۲ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۲:۱۵

من فکرمی کنم سری3 پایتخت خوب تراز2سری قبل است واقای مقدم ازپس پایتخت 3هم به خوبی برامده.

سحر

۱۲ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۲:۱۵

من یک مازندرانیم.از آقای سیروس مقدم و تمامی همکاران بابت پایتخت3 کمال تشکر رو دارم.و اصلا از بابت لهجه قشنگ مازندرانی ناراحت نیستم.امیدوارم همیشه موفق باشید.

۱بعدی