کمبود تخت، کمبود دارو

خبرنگار جام‌جم از بیمارستان بوعلی زاهدان گزارش می‌دهد، بیمارستانی كه این روزها به دلیل شیوع كرونا شرایط ناگواری را تجربه می‌كند

کمبود تخت، کمبود دارو

۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸

جا برای سوزن انداختن نیست، كادر درمان و همراهان بیماران، مدام این طرف و آن طرف می‌روند. ازدحام جمعیت به حدی است كه نمی‌توان به‌راحتی از راهرو‌های بیمارستان عبور كرد، چراكه برای بستری كردن بیماران در راهروهای بیمارستان نیز تخت نیست، بیماران زیادی را می‌توان روی این تخت‌ها دید كه به كمك دستگاه اكسیژن نفس می‌كشند، صدای سرفه و خس‌خس سینه این بیماران فضای بیمارستان را پر كرده است، اینها گوشه‌ای از شرایط بیمارستان بوعلی زاهدان است، شهری كه این روزها به دلیل طغیان كرونا در شرایط قرمز قرار گرفته است.

انفجار کرونا در سیستان و بلوچستان

گزارش میدانی از سیستان و بلوچستان؛ استانی که هر ۹۰ دقیقه یک نفر در آن بر اثر ابتلا به کرونا دلتا فوت می‌کند

انفجار کرونا در سیستان و بلوچستان

۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸

نشسته بودم توی برجک نگهبانی پادگانی در حاشیه یکی از شهر‌های شمالی، خیره به عقربه‌های ساعت تا شیفت دو ساعته نگهبانی را تحویل سرباز بعدی بدهم، داشتم از یک سوله محافظت می‌کردم که جیغ مرغ دریایی بالای سرم مرا به حد جنون ترساند. چند دقیقه هاج و واج سلاح را به سینه‌ام چسباندم و از ترس توان حرکت نداشتم. این اولین باری بود که ترس تمام وجودم را گرفت، هراسی که مثل خون در رگ‌هایم خیلی زود به تمام بدنم سرایت کرد.

افزون‌بر یک تن موادمخدر در سراوان کشف شد +عکس

افزون‌بر یک تن موادمخدر در سراوان کشف شد +عکس

۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۹۶ کیلوگرم موادمخدر در درگیری مسلحانه پلیس سراوان با سوداگران مرگ و دستگیری ۲ قاچاقچی خبر داد.

شهادت ۲ بسیجی در نیکشهر در درگیری با اشرار مسلح  + عکس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیکشهر سیستان وبلوچستان خبر داد

شهادت ۲ بسیجی در نیکشهر در درگیری با اشرار مسلح + عکس

۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیکشهر سیستان وبلوچستان گفت: ۲ نفر از نیروهای پایگاه مقاومت بسیج روستای هیچان نیکشهر در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسیدند.

شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زهک توسط اشرار مسلح

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد

شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زهک توسط اشرار مسلح

۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان زهک توسط اشرار کور دل خبر داد.

دستگیری رییس دفتر نماینده ایرانشهر به اتهام قاچاق سوخت

دستگیری رییس دفتر نماینده ایرانشهر به اتهام قاچاق سوخت

۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر سیستان وبلوچستان گفت: رییس دفتر نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی به اتهام قاچاق سوخت دستگیر شد.

قبلی۳