jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۵۲۵۱۱   ۱۲ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۳

اعتراض شدید بازیکن پیکان به شایعات

اگر کار غیر اخلاقی کردم فیلمم را پخش کنید!

جام جم ورزشی : خبر مربوط به اخراج بازیکن تیم والیبال پیکان از برزیل به دلیل رفتار غیراخلاقی جنجال بزرگی در رسانه ها به پا کرد.

اگر کار غیر اخلاقی کردم فیلمم را پخش کنید!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، رضا صفایی بازیکنی است که به رفتار غیر اخلاقی در برزیل متهم شده بود اما اینک او از خود دفاع می کند.

وی دراینباره گفت: « به همه مردم ایران اطمینان میدهم که کار غیراخلاقی انجام نداده ام و هل دادن میز سرویس هم ناخودآگاه و از روی فشار درد و ترس مجدد از مصدومیت بود.

چون زانویم را یک‌بار جراحی کردهام و کمی مصدوم بودم، قصد داشتم از طبقه سوم که تیم پیکان در آنجا اسکان داشت به طبق نوزدهم محل استقرار پزشکها بروم که گارسون وارد آسانسور شد و میز سرویس او به پایم خورد و من هم ناخودآگاه و از روی درد و ترس مجدد از مصدومیت بلافاصله میز را هل دادم که مهماندار هتل به زمین خورد.
به هیچ وجه کار غیراخلاقی انجام نداده ام و عنوان کردن این موضوع خنده دار است و با آن شخص کوچکترین تماسی نداشته ام. من فقط چرخ را هل دادم. مگر ادعا نکرده اند که فیلم این کار را دارند، پس آن را پخش کنند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها