jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۸۹۰۸   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۲:۱۶

جام جم ورزشی: جشنواره سالیانه فیلم "بافتا" که یکی از معتبرترین جشنواره های فیلم دنیاست امسال یک مهمان بسیار ویژه داشت.

بکام در مراسم فستیوال فیلم "بافتا" +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ،در مراسم اهدای جوایز فستیوال سالانه بافتا که هر ساله در بریتانیا برگزار می شود دیوید بکام تنها چهره ورزشی بود. بکام 39 ساله در این مراسم که هر ساله در "رویال اوپرای" لندن برگزار می شود شرکت و تمامی نگاه ها را به خود جذب کرد. در واقع این فوتبالیست سابق تیم ملی انگلیس بیشتر از بسیاری از بازیگران حاضر در این مراسم مورد توجه دوربین های خبری قرار گرفت. بکام در حاشیه این مراسم اظهار داشت که بسیار افتخار می کند به "بافتا" دعوت شده است. او همچنین اغراق کرد که کمی دستپاچه شده .

تصاویری از حضور این چهره شاخص فوتبال دنیا را در یکی از معتبرترین فستیوال های سالیانه فیلم و سینما می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر