jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۰۹۲   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۲

جام جم ورزشی: شوت کردن یا پاس دادن توپ در شرایطی که این کار با پای چپ از پشت پای راست انجام شود "رابونا" نام دارد.

فرشته کوچک دیگر "رابونا" نمی زند +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، یکی از اساتید دنیای فوتبال در رابونا زدن آنخل دی ماریاست ، ستاره ملی پوش آرژانتینی که هم اکنون در منچستریونایتد بازی می کند. البته دی ماریا که در ابتدای این فصل به یونایتد پیوست در دومین بازی خود برای شیاطین سرخ حرکت رابونا را انجام داد اما پس از آن دیگر این کار را انجام نداد این در حالی است که او در رئال مادرید بارها این حرکت را اجرا کرده بود. تحقیقات ثابت کرده است بازیکنانی که هوش و تمرکز بالاتری نسبت به سایر بازیکنان دارند در اجرای رابونا موفق تر هستند. به هر حال مدت هاست دی ماریا که به فرشته کوچک در منچستر ملقب شده رابونا نزده، شاید او به دور از فوتبال نمایشی می خواهد بر روی من یونایتد تمرکز کند ، البته او پیش از این با همین حرکت موفق به گلزنی هم شده بود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر